• Jest juz U&, czemu sie nie polaczyc tylko dzielic

    Widzę nie wiesz wszystkiego, a więc wyjaśnię. Po 1 to ja założyłem U7Fighters, ale ze względu na niechęć użytkowników do używania ts'a przekazałem gildię w inne ręce i założyłem nową jedynie dla osób korzystających z ts'a. To jest gra multiplayer i kontakt głosowy jak w każdej innej grze tego typu jest wymagany. Załóżmy robimy instancje, healer odpierdziela maniane i co mam co chwilę pisać do kogoś, żeby uleczył daną osobę czy rzucił buffa? Dla mnie granie w gry tego typu bez ts'a to jakieś nieporozumienie. Klan został założony po to, aby wyszukać te perełki z których zostanie złożony team na udki itd. oraz, aby w miłej atmosferze spędzać kolejne dni podczas gry. Nie potrzebujemy sztucznego tłoku. Prosta definicja, korzystasz z ts'a i chcesz być częścią drużyny to zapraszamy w nasze szeregi, kładziesz lachę na komunikację głosową i grasz "solo" to wybierz kierunek U7Fighters.

  • jak będzie beta ludzie wrócą ;) teraz po każdej aktualizacji serwer pada na kilka godzin, lepiej nie grać niż się męczyć i denerwować ;)


  • Ale ja już się wypowiedziałem na ten temat nie wiem czemu się tak obrażasz, jesteśmy dorośli. Akurat niefortunnie trafiłeś na okres czasu, kiedy to nowi członkowie nie wchodzili na ts'a ani razu od przyjęcia no, a że Driver jest stosunkowo nowym adminem to nie ogarnął, że to twoja postać bo też w tym czasie kiedy awansował zrobiłeś sobie przerwę i nie zdążył cie poznać. Driver dostał rozporządzenie, aby zrobić czystki tych osób, które od momentu przyjęcia nie pojawiły się na ts'ie, pech chciał, że spotkało to również ciebie. Lubie cie, jesteś konstruktywną osobą, ale jak masz się obrażać o takie pierdoły to przesada. Na marginesie jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia do pozostałych członków klanu proszę kierować się do mnie. Pozdrawiam.

  • Dokładnie tak jak mówisz. Nikt nie jest idealny i każdemu może potknąć się noga. Ale zachować należy się jak dorośli a nie jak dzieci. Akcje z Cebulką widziałem bo okurat wstałem z łóżka. Ale za szybko wyszłeś z klanu żeby to wszystko z Driverem wyjaśnić i zapobiec takiej sytuacji. Było mineło...

  • Cebula23 ja nie muszę się z niczego tłumaczyć, bo zasady są po to żeby się ich trzymać. A potem z niewiedzy jest wielki płacz. Nawet nie mam ochoty wdawać się w dyskusję z Tobą bo to nie ma sensu. A , że zrobiłeś tak zwanego rage quita z gildii to juz nie moja wina i problem. Tyle w temacie. :thumbup::evil:

  • To nie był rage quit, przecież napisałeś że mam grać solo jak to inaczej miałem odebrać ? :D piastując jakieś stanowisko należy zachowywać się adekwatnie a z tego co wiem nie jesteś na stanowisku gildyjnego chama :thumbup:


    Maven też cię lubię oraz resztę załogi i się nie obrażam tylko nie mogę pojąć jak admin może tak się zachowywać, nawet nowy admin :/
    Z tego co pamiętam nowi adepci przed przystąpieniem do gildi mieli wbijać na rozmowę na ts żeby nie było przypadkowych ludzi w gildi, no i "admin" powinien tego pilnować czy on wchodzi na ts, czy gra, jak się zachowuje itp ale to nie leży w mojej kompetencji wyznaczanie ich kompetencji :D admin nie jest tylko od "Invite to guild" :D i nie odbieraj tego jako atak bo cię lubię :)


    taki fajny cytat do tego :D

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!