xxx(to Delete)

  • Jeżeli nie zauważyłeś to nie grałem od 3 miesięcy. Nie ma to jak snuc oskarżenia bez dowodów. Nie wnikam w to komu dawałeś passy i czy nie masz syfa na kompie bo to już powinieneś ustalic sam. Nie wiem czy pamiętasz, ale ja z reguły dzieliłem się z innymi i pomagałem nowym graczom, którzy dołączali do klanu. jeżeli myślisz, że kasa ma dla mnie jakieś znaczenie, szczególnie mając na uwadze nieuchronny wipe to jesteś w olbrzymim błędzie. Ze względu, że byłeś współzałożycielem U7F i trochę razem pograliśmy, jeżeli będziesz miał ochotę napisz do mnie pw to dam Ci dane do nowego serwera ts'a który jutro postawie, wejdziesz, pogadamy i chętnie Ci pomogę, straciłeś "200 kk" ? Jeżeli będziesz regularnie grał to nie ma problemu, odstąpię Ci nawet 300. W poniedziałek wracamy z całą ekipą do gry, zapraszam Bestyjkę. Pozdrawiam.

    Gratki zuzka za ojebanie mnie z 200kk tak się trząsłeś na te pare kostiumów , Przypuszczam że dalej napierdalasz i masz jakies swoje gildie wiec uważajcie z kim gracie w gildi
    bo "Zuzia" Czy tam inne jego postacie z transowym nickiem , potrafia was ojebac z itemu bo gra jednak jest celem ważniejszym niz zycie i trzeba opierdalac


    Pozdrawiam cię leszczu.

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!