Wspólne miejsce dla wszystkich Polaków

  • Witam serdecznie,
    Otóż mam pytanie i nie do końca potrafię to pojąć - dlaczego Polacy są tak rozdzieleni na tyle różnych gildii?
    Czyż nie lepiej byłoby stworzyć jedno, wielkie miejsce dla nas wszystkich, abyśmy wszyscy razem trzymali się razem w kupie?
    Nie rozumiem po co rozdzielać się na tyle stron, a w dodatku widzę coraz więcej polskich, reaktywujących się gildii.


    Co o tym myślicie? Czy wy nigdy nie zastanawialiście się nad tym kiedyś? Chcielibyście połączyć wspólnie Siły, ABY stworzyć jedno, wspólne miejsce dla nas wszystkich?
    A jeśli nie - to dlaczego? Chciałbym poznać argumenty za, oraz sprzeciw - każdego, kto widzi ten wątek.


    Pozdrawiam i miłego dnia. :P:thumbsup:

  • Witam,a ja jestem za wielkim nie, bo wiem że to nie wyjdzie, kilkakrotnie był przerabiany ten temat i zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał mieć własną gildie, lepiej pozostać przy tym co się ma i po prostu się dogadać, uzupełniać, pomagać jako inne gildie i wiadomo nie naskakiwać na siebie i to by wystarczyło a nie jakieś łączenie w jedną wielką gildię.

    cql2JAi.png

    DBO Taiwan

    19_small.png Waris - 70

    11_small.png GrayFighter - 70

    DBO Global POB

    19_small.png Waris - 70
    13_small.png Miczi - 70

    DBO Global

    19_small.png Waris - 60

    DBO Global 2.0

    13_small.png Waris - 70


    Weeeeeee

  • Witam,a ja jestem za wielkim nie, bo wiem że to nie wyjdzie, kilkakrotnie był przerabiany ten temat i zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał mieć własną gildie, lepiej pozostać przy tym co się ma i po prostu się dogadać, uzupełniać, pomagać jako inne gildie i wiadomo nie naskakiwać na siebie i to by wystarczyło a nie jakieś łączenie w jedną wielką gildię.

    A jeżeli większość poszłaby na taką propozycję? Wiadomo każdemu dogodzić się jednak nie da, ale ci, którzy chcieli mieć własne gildie zawsze można dać szansę wykazać się jako junior itp. Możliwości jest kilka, a jeżeli ktoś bardzo chce, to da się zrobić :)

  • A jeżeli większość poszłaby na taką propozycję? Wiadomo każdemu dogodzić się jednak nie da, ale ci, którzy chcieli mieć własne gildie zawsze można dać szansę wykazać się jako junior itp. Możliwości jest kilka, a jeżeli ktoś bardzo chce, to da się zrobić :)

    Już Ci mówię, nowi gracze możliwe że by się zgodzili i by na to poszli żeby była jedna wielka polska gildia, lecz jeśli chodzi o graczy którzy grali ponad 7 lat temu w dbo, tfu zaczynali grać i znają grę bardzo dobrze, to ich zdanie będzie jedno żaden z nich się nie zgodzi na to aby była jedna gildia, dlatego że stare gildie są rozpoznawane przez niektórych polaków, anglików, tajwańczyków itd... dlatego też dla nich to będzie bez sensu aby taki coś powstała i również moje zdanie takie jest, jak już pisałem były próby aby tak zrobić, więc lepiej będzie naprawdę dogadać się jako kilka gildii i wtedy ze sobą współpracować a nie rywalizować, na zagranicznych serwerach tak właśnie Polacy grali, pomagali sobie pomimo że byli w innych gildiach.

    cql2JAi.png

    DBO Taiwan

    19_small.png Waris - 70

    11_small.png GrayFighter - 70

    DBO Global POB

    19_small.png Waris - 70
    13_small.png Miczi - 70

    DBO Global

    19_small.png Waris - 60

    DBO Global 2.0

    13_small.png Waris - 70


    Weeeeeee

  • Nigdy 100% Polaków się nie dogada i nie będzie w jednej gildii. Zawsze będzie jakiś problem albo ktoś będzie chciał mieć po prostu swoją. I tak klika przykładów takich i jest wiele gildii.


    Już lepiej zrobić ogólny temat i umawiać się na dany dzień i godzinę pod CC czy gdzieś i tak się zbierać wspólnie między-gildiowo.

  • Poza tym, najważniejsze. Różni są ludzie, każdy ma jakieś cele grając. Zawsze znajdzie się albo jakaś pijawka, albo ktoś po prostu niepasujący do teamu. W każdej glidii jest inny klimat. My w swojej wiosce lordów mamy zasadę przede wszystkim - głos, team speak. Czasami coś trzeba szybko powiedzieć, a nie zawsze jes na to czas, więc uciążliwe jest wieczne pisanie.

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!