Bug po ostatniej aktualizacji

  • Dzień dobry,


    Po ostatniej aktualizacji pojawił się u mnie pewien problem, a mianowicie taki, że wywaliło mi z quest listy większość questów, które właśnie wykonywałem bądź były gotowe do oddania u NPC.
    Następnie po wróceniu do Kokkary zauważyłem, że pojawiły się na mapie questy, które wykonałem już o wiele wcześniej i które mogę zrobić na nowo. Poniżej dwa załączniki przedstawiające sytuację:


    https://zapodaj.net/01a3fb76d2f62.jpg.html
    https://zapodaj.net/c89e6938d5dff.jpg.html


    Co prawda nie pojawiły się wszystkie questy, ale większość jest do wykonania na nowo. Na innych mapach, np. Korin Forest, sytuacja jest ta sama.
    Chciałem mieć zrobione wszystkie questy, jakie się da no i dupa, trzeba od nowa...
    No i gdzie pojawiły się moje questy? Przed aktualizacją miałem ich około 10 na liście.
    Plus na koniec dodam, że czasami, kiedy odwiedzam niektóre miejsca lub kiedy zaloguję się pojawiają mi się czasami jakieś komunikaty, które są dla mnie niezrozumiałe.


    I to chyba wszystko. Ewentualnie dodam jeszcze coś później w komentarzu, jeśli o czymś zapomniałem. Jest ktoś w stanie pomóc z tym?

  • Nie tylko ty posiadasz taki problem, są osoby które z tego skorzystały, bo na przykład wróciły im questy z kamykami i mogę się trochę dorobić, a czy warto robić teraz wszystkie questy? raczej nie bo kiedyś czeka nas wipe więc znowu trzeba będzie je robić, jeśli chcesz to zgłosić bezpośrednio do supportu to napisz do Help Desk i może wtedy coś z tym zrobią, bo my nic z tym nie zrobimy, oni polskiego przecież nie znają.

    cql2JAi.png

    DBO Taiwan

    19_small.png Waris - 70

    11_small.png GrayFighter - 70

    DBO Global POB

    19_small.png Waris - 70
    13_small.png Miczi - 70

    DBO Global

    19_small.png Waris - 60

    DBO Global 2.0

    13_small.png Waris - 70



  • Nie pierwszy raz i nie ostatni w końcu to test serwer. Nie wiem czy zostałeś poinformowany, ale za jakiś czas, mam nadzieję, że krócej niż pół roku wszystkie twoje postępy zostaną usunięte i co wtedy? Już widzę dziesiątki teamtów z płaczem na forum. Poprostu serwer został przywrócony do ostatniej wersji kopii zapasowej po wykrytych problemach z logowaniem.

  • Nie pierwszy raz i nie ostatni w końcu to test serwer. Nie wiem czy zostałeś poinformowany, ale za jakiś czas, mam nadzieję, że krócej niż pół roku wszystkie twoje postępy zostaną usunięte i co wtedy? Już widzę dziesiątki teamtów z płaczem na forum. Poprostu serwer został przywrócony do ostatniej wersji kopii zapasowej po wykrytych problemach z logowaniem.

    Mam tego świadomość, że kiedyś nastąpi hype, ale nie jestem tym przerażony bo pewnie i tak skończę swoją grę zanim zastąpi reset xd

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!