[Dojo War] Drużyna

  • Muszę przyznać, że nieźle się uśmiałem czytając Wasze wypowiedzi... NAZWA, MASTER... Najważniejsze to przecież żeby "Dojo War Team" miało nazwę BLA BLA BLA... I dziwicie się, że polaków cebulakami nazywają... Nazwa, Master, Jr, etc... To jest przecież najważniejsze. Onion_PL albo Polish_Onion ( PO notabene ) może to i Wasze kolejne debilne pomysły... Zbyt wielki nacisk na nazwę czy dowództwo kładziecie ( TAK ) żeby mogło zaistnieć jakiekolwiek porozumienie... Kabaret ^^ Dziękuję <3 i jedziecie z minusami!

    Quote

    załóżmy ZFighters bo jest bardzo rozpoznawalny wśród wielu gracz

    Quote

    gildia musiałaby nazywać się BloodySaiyan myślę, że jest bardziej rozpoznawalna w końcu to pierwsza polska gildia która zrobiła cc150 na TW

    Quote

    mogę wam użyczyć gildię ChampioN

    No i najważniejsze... Zróbcie najpierw LOGO bo to w chuj ważne jest! Jak nie będzie logo to nie wróżę Wam sukcesów... Bez spiny, bez entuzjazmu, bez trzymania kciuków... Powodzenia Chłopaki.

  • Zapomniałbym...

    Quote


    Aby było fair proponuję każdemu liderowi powyższych klanów vice lidera we wspólnym klanie, lider kto tam chce , nie jara mnie to, liczy się tylko dobra zabawa

    WŁADZA! Najważniejsze mieć władzę... Więc mimo wielkiej sympatii i nie trzymania za projekt kciuków... Nie wróżę ;-) <3 PL <3

  • Ohoho widzę, że kolega zapeq znalazł czas przy zbieraniu ogórków w niemczech i przyszedł głosić swoje gówniane mądrości (Jako, że nie ma go tam kto słuchać :( ). Wyrywanie zdań z kontekstu całkiem sprytne :) Co do loga i nazwy w czym masz problem, że próbujemy zrobić coś razem aby "zjednoczyć" rodaków ? Spotkaliśmy się w grze i dogadaliśmy co do nazwy więc zostało logo, które propozycje mieliśmy dać na forum tak aby każdy miał możliwość wypowiedzi i stworzenia swojego zajebistego logo. Co do dania liderom innych guild Masterów czy Juniorów otóż drogi cebulaku, jeżeli Lider któreś guild będzie chciał w tym uczestniczyć z automatu będzie namawiał na to swoich ludzi w guild i z automatu jak ma Jr to bez problemu doda swoich ludzi bez czekania na innych Jr. Także jeżeli nic nie wiesz to się nie wpierdalaj i nie rób nam tu śmietnika :)
    Chętnych ludzi na dojo war który będzie w niedziele zapraszamy do guild Power Rangers!
    Piszcie do:
    Waris
    Zuzia

    FullOcka

    Harry93


    ps. Nie liczy się tu lvl, tylko chęć zagrania i pobawienia się przy "dojo war" a do tego potrzeba nam ludzi :)

  • No i pięknie, kolejny pocisk! Brawo Ty. Niemieckich ogórków zazdrościsz? Starzy mało kieszonkowego dają, że wypominasz? czy załatwić Ci jakąś robótkę? Szparagi się skończyły ale niedługo winogrona będą do zebrania jakbyś chciał. Pewnie w tydzień zarobisz więcej niż w Twojej mieścinie w miesiąc na McDrive.

    Quote

    próbujemy zrobić coś razem aby "zjednoczyć" rodaków ?

    Co Ty KOD zakładasz? Pamiętaj by wyjść na ulice podczas miesięcznicy smoleńskiej.

    Krótko mówiąc, kolejny UOM. Jeszcze jedno, w języku polskim "guild" to gildia. Bo widzę że masz problem z tym słowem. Btw, power rangers, chwytliwe, gratuluje.

  • Nie szukam zaczepki, szczerze życzę Wam powodzenia! UOM ( czyt. ułom ), łatwiej? Wypowiedziałem się na temat, tak myślę, a UOM mi z ogórkami wyjechał. I to ja niby robię tu śmietnik. Gimbazjeb dał radę, wyszły mu ze dwie obelgi i pewnie siedzi i się puszy. A ja tylko chciałem dać do zrozumienia, że jeśli chcecie "coś" zrobić to naprawdę, ani NAZWA ani PRZYWÓDZTWO ani LOGO nie jest ważne. Ważne jest byście się zgrywali i grali razem. Pomysł? OK, tylko do kurwy nędzy ogarnijcie się.

  • Nie szukasz zaczepki ale jednak przyczepiasz się do wszystkiego, a więc zacznijmy od władzy napisałem już wcześniej po co każdy lider guild ma mieć juniora. " WŁADZA! Najważniejsze mieć władzę.." tak więc jak napisałeś a wieje tu hipokryzją sam owego czasu ciągle błagałeś lidera z Wojowników smoka jak dobrze pamiętam żeby dali ci Juniora xD je*aniutki :) Natomiast spotkaliśmy cię kiedyś i powiedziałeś, że masz w dupie ta "je*aną guild pełna deb*lów i zje*ów" i sam zrobisz swoją guild xD ":WŁADZA" ^^. Piszesz, że nie ważne logo i nazwa a się do niej przyczepiasz :) Piszesz, że są ważniejsze rzeczy niż nazwa i logo a wiec mamy grać razem tak więc została zrobiona guild nawołujemy graczy i możemy spokojnie obmyślić sobie logo :) Powiedz mi jakie są te ważniejsze rzeczy, bo przecież sam chciałeś być liderem więc pewnie wiesz ^^ Nie mogę używać słowa guild bo to gildia, jednak ty możesz Master bo to w cale nie jest mistrz XD

    Quote

    Hmm czy załatwić Ci jakąś robótkę? Szparagi się skończyły ale niedługo winogrona będą do zebrania

    Hahhahahahahaa5075f4aad680c14c788cf23965159d2.jpg

    idealnie to obrazuję Ciebie ^^

    Tak czy inaczej jeżeli chciałbyś do nas dołączyć to może znajdzie się miejsce tylko musiałbyś dobrać sobie kolor swojego rangersa proponuje 3 kolory zielony jak te ogórki co zbierasz na kolanach na niemi3ckiej ziemi xD biały od tych szparagów lub brązowy bo jak wiadomo na tej twojej plantacji słońce nieźle grzeje to i skóra robi się ciapat0wata xD

  • Nie szukasz zaczepki ale jednak przyczepiasz się do wszystkiego, a więc zacznijmy od władzy napisałem już wcześniej po co każdy lider guild ma mieć juniora. " WŁADZA! Najważniejsze mieć władzę.." tak więc jak napisałeś a wieje tu hipokryzją sam owego czasu ciągle błagałeś lidera z Wojowników smoka jak dobrze pamiętam żeby dali ci Juniora xD je*aniutki :) Natomiast spotkaliśmy cię kiedyś i powiedziałeś, że masz w dupie ta "je*aną guild pełna deb*lów i zje*ów" i sam zrobisz swoją guild xD ":WŁADZA" ^^. Piszesz, że nie ważne logo i nazwa a się do niej przyczepiasz :) Piszesz, że są ważniejsze rzeczy niż nazwa i logo a wiec mamy grać razem tak więc została zrobiona guild nawołujemy graczy i możemy spokojnie obmyślić sobie logo :) Powiedz mi jakie są te ważniejsze rzeczy, bo przecież sam chciałeś być liderem więc pewnie wiesz ^^ Nie mogę używać słowa guild bo to gildia, jednak ty możesz Master bo to w cale nie jest mistrz XD

    Hmm "czy załatwić Ci jakąś robótkę? Szparagi się skończyły ale niedługo winogrona będą do zebrania"

    Hahhahahahahaa5075f4aad680c14c788cf23965159d2.jpg

    idealnie to obrazuję Ciebie ^^

    Tak czy inaczej jeżeli chciałbyś do nas dołączyć to może znajdzie się miejsce tylko musiałbyś dobrać sobie kolor swojego rangersa proponuje 3 kolory zielony jak te ogórki co zbierasz na kolanach na niemi3ckiej ziemi xD biały od tych szparagów lub brązowy bo jak wiadomo na tej twojej plantacji słońce nieźle grzeje to i skóra robi się ciapat0wata xD

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!