Kilka pytań od świeżynki :)

  • Hej,


    jestem tu nowa i zastanawiam się czy warto pograć. Znalazłam tę grę tutaj i od razu się zakochałam :D Ale! Spotkałam się z opiniami, że bardzo często są lagi, crashe no i że postępy zostaną usunięte kiedy oficjalnie wyjdzie beta. Tzn z tym ostatnim nie mam problemu, bo już zaczynałam w innych mmo od nowa po kilku miesiącach gry (Runes of Magic) i też było super :).


    Przede wszystkim chciałabym zapytać jak dużo osób w to gra? A przy tym jak dużo polaków? W innych mmo zazwyczaj grałam healem, czy tutaj heal ma pod górkę? Np. jak sobie radzi solo, jakie jest zapotrzebowanie na instancjach?


    Z góry dzięki za odpowiedzi :) Pozdrawiam

  • Healer jest dosć istotny w tej grze. Polaków gra sporo, ale jeszcze więcej czeka na vipe. To jest prywatny serwer i spora część graczy już grała na wydaniu oficjalnym w TW. Jak jesteś osobą co dopiero poznaje tę grę to graj bez problemu. W mojej osobistej ocenie vipe nigdy nie nastąpi.

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!