Pomoc dla nowego gracza

  • Max to 70lvl. Najlepiej wykonywać wszystkie, ale nie musisz. Przy każdym queście pisze ci na który jest lvl. Jak dobijesz lvl to odblokowują się nowe, więc nie musisz robić tych na niższy lvl a i tak prawdopodobnie wbijesz kolejny na nowych questach.

    Ale zalecam robić wszystkie, a przynajmniej sie starać wszystkie. Te questy po 200 expa jak oddasz u npc, to ten npc może dać ci quest z o wiele wiekszą ilością expa który był zablokowany póki nie oddałeś tego za 200.


    Jeszcze takie info, jak wejdziesz w mapę (M) to na dole masz opcje aby włączyć radar questów i widzisz questy w okolicy na mapie.

  • Ja też wiem co piszę, 60 lvl zacząłem na papayi, niewiele grindowałem robiąc questy i bez problemu 68/69, wiec ....... trzeba prawdzie spojrzeć prosto w oczy, jak kiepsko idzie wam z robieniem questów jak to wielu ziomków pisze, że nie ma questów przy 65 lvl a ja mu udowadniam ze wciąż są działające questy, które uaktywniają kolejne to już nie moja wina. Sry ale taka prawda. Niektórzy mi nawet piszą, że nie mają w ostatniej wiosce żadnych questów, a ja miałem bez problemu.

    Inna sprawa jest taka, że turtlem automatycznie wbije się więcej expa przy robienie questów, bo nie zawracam sobie głowy walką 1vs1 mob.


    PS: A jeszcze inna sprawa jest wykorzystywanie całego potencjału gry, a nie expienie na pałe, 65 do 69 wbity w weekend, buff na expa zachowany na póżniej, plus weekend plus robienie questów podczas takich bonusów i sprawa z głowy.

  • Gościu to My chyba gramy na innych serwerach mam kilka postaci 70lvl od kiedy jest ten weekend exp to nie robiłem żadnej ale daje sobie rękę uciąć, że gdybym jechał nawet w weekendy to wątpię, że dobiłbym 68-69 na questach niewiele grindując, pewnie jechałeś na 50% + 200% a Ja jako gracz który lubi wyzwania wbiłem 70lvl bez defów jeszcze xD

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!