[Dyskusja]DBO Global

  • Zrobiłem ten temat abyśmy porozmawiali na temat aktualizacji a także o samym "DBO Global"


    Co sądzicie na temat DBO global? Ma szanse?



    W moim odczuciu DBOG szybciej wyjdzie niż Revelation i główny admin nam coś pokazuje a także jest wiele rzeczy omawianych i jest duży kontakt z zwykłymi użytkownikami.



    Wypowiadajcie się! :)

  • Co za kasztan założył ten bezbek? Nie obchodzą mnie twoje odczucia bo same fakty świadczą o tym że ten server wystartuje szybciej bo ma lepszych i bardziej ogarniętych developerów. Ogólnie prywatne servery są chujowe, nie stabilne i za zwyczaj panuje tam jebana korupcja. Nie wiem kim jest Dangeos ale aktualnie prezentuje się lepiej od Dumke i jego tematu z revelation.

  • Jestem całkiem pozytywnie nastawiony, widać, że chłopaki coś robią i dobrze im to wychodzi. Dają co chwile jakieś nowe info odnośnie tego co zrobili, a nie tak jak Revelation gdzie dają jeden filmik/screen na którym mało widać. No cóż myślę, że Daneos ładnie ogarnie to wszystko i będzie prawdziwy powrót DBO. Tylko mam nadzieję, że potem nie potworzy sie pierdyliard innych serwerów, jak dla mnie 1-2 to optymalna liczba, ale pewnie i tak będzie inaczej. Cóż jak na razie czekamy na alphe/bete. ;)

  • Co za kasztan założył ten bezbek? Nie obchodzą mnie twoje odczucia bo same fakty świadczą o tym że ten server wystartuje szybciej bo ma lepszych i bardziej ogarniętych developerów. Ogólnie prywatne servery są chujowe, nie stabilne i za zwyczaj panuje tam jebana korupcja. Nie wiem kim jest Dangeos ale aktualnie prezentuje się lepiej od Dumke i jego tematu z revelation.


    Kasztan? Nie rozumiem. Dział trzeba rozruszać a widzę że ty nie grzeszysz inteligencją albo ją masz na poziomie noworodka więc proszę nie odzywaj się jak masz pisać takie posty.


  • Kasztan? Nie rozumiem. Dział trzeba rozruszać a widzę że ty nie grzeszysz inteligencją albo ją masz na poziomie noworodka więc proszę nie odzywaj się jak masz pisać takie posty.


    Tak kasztan, od dzisiaj jesteś kasztanem będziesz kasztanem do puki nie zaczniesz ich zbierać zamiast pisać głupot na forach. (kolejny temat o tym samym tylko inne forum...)

  • @BadPicolo widzę że na każdym forum musisz obrażać wszystkich!
    Czy możesz się wypowiedzieć bez poniżania kogoś, jeśli nie to się po prostu nie odzywaj!
    Myślisz że jesteś najmądrzejszy jakbyś wszystkie rozumy zjadł!!!
    Po to jest dział i temat ,aby każdy mógł się wypowiadać!


    BTW: Ja także jestem pozytywnie nastawiony, a przede wszystkim dlatego że Daneos pokazał co umie!I nie to co Revelations co miesiąc
    dodają jakiegoś screen shoota!Tutaj jesteśmy informowani na bieżąco i tyle w temacie.

  • BadPicollo
    Za słaby w uszach jesteś panie "puki" wróć do podstawówki a potem pisz na forum. Starczy twoich wypocin więc pis i nie wracaj :)
    Ps. Jak nie wiesz kim jest Daneos to idź się dowiedzieć a nie piszesz bez informacji.


    Koniec rozmowy z tobą :)



    Topic: Wystarczy poczekać do początku 2015 i możliwe że zagramy na jakiejś becie(nawet z bugami) to i tak będę happy.

  • @BadPicolo widzę że na każdym forum musisz obrażać wszystkich!
    Czy możesz się wypowiedzieć bez poniżania kogoś, jeśli nie to się po prostu nie odzywaj!
    Myślisz że jesteś najmądrzejszy jakbyś wszystkie rozumy zjadł!!!
    Po to jest dział i temat ,aby każdy mógł się wypowiadać!

    Właśnie tak, jednak nie uważam się za chuj wie za jak mądrego tylko większość z was za idiotów.
    ScoTubek Wiesz gdybym cie teraz posłuchał oficjalnie stał bym się niewolnikiem wykonującym twój rozkaz, co innego gdybyś poprosił.
    Zamiast mówić jacy to inni nie są słabi w "uszach" pokaż jaki ty jesteś mocny bo to twoje wypowiedzi opierają się na niemowlakach i podstawówce. Swoim ostatnim postem ewoluowałeś w pełną formę kasztana :
    20100703205944!Kasztan.jpg


    Odpisując na moje kolejne posty będziesz dobijał exp'a i ewoluował w następne formy, taka gra.

  • BadPicollo Super, 2/10



    Co do tematu : Zablokowali nazwę D.B.O.R ze względu że nie chcą mieć konkurencji na własnym forum, dla mnie to żadna konkurencja bo jak widzimy nie pokazali nic...



    //Cieszę się że są tu przynajmniej normalne osoby :D


    up: Witamy :D

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!