[Dyskusja]DBO Global

  • po prostu na s2 bardziej ogarniali i więcej osób robiło to co należy

    haha a no xD

    Z tego co słyszałem od ziomeczka z gildii to na s2 można było łatwiej dostać lepsze itemy. Chodzi mi o stosunek Cena/jakość.

    e tam gospodarka na s1 była zjebana na s2 zaden sznujący się gracz nie wystwił itemu za kosmiczne pieniądze a jak widziałem na s1 staff 26% speed 900kk u nas 250-300 to śmiechłem :D

  • Nigdy nie miałem zbyt dużo kasy (może kolo 300kk), ale nie trudno się nie zgodzić że ludzie potrafili ustawiać dziwne ceny. Z drugiej strony to społeczność umawia się co ile jest warte w danym momencie, jeśli ktoś uważał to za potrzebne i warte to brał a jak ktoś pajacował no to cóż, tracił tylko kase na wystawienie.

  • tak jak pisałem , na s2 dużo wiecej ludzi grało , i było lepiej bo też dużo wiecej osób robiło krakeny , celle itd ... wiec wiadomo ze bylo lepiej z cenami

    cql2JAi.png

    DBO Taiwan

    19_small.png Waris - 70

    11_small.png GrayFighter - 70

    DBO Global POB

    19_small.png Waris - 70
    13_small.png Miczi - 70

    DBO Global

    19_small.png Waris - 60

    DBO Global 2.0

    13_small.png Waris - 70


    Weeeeeee

  • btw. myślę że dogi nie będą znów po xxx kk :D jak nie po 1kkk
    Sorry za spam ale mam jeszcze 1 ważną sprawę do poruszenia. Dużo się słyszy teraz o atakach typu Ddos (obciążanie neta, serverów i tym podobnym). Czy przygotujecie jakąś ochronę przed atakami innych konkurencyjnych serverów Nady? (D.B.O.R itp)? Bo sądzę że coś takiego może się stać

  • Nie wiem na co się nastawiasz to tylko alpha, zapewne na 1 - 7 dni. Druga sprawa to fakt że developerzy nie są polakami więc nikt ci nie odpowie na to w tym języku. Poza tym za bardzo srasz żarem ;) , ataki przeciążające serwery są nie legalne i nikt nie będzie się trudził bez powodu by zawiesić server który i tak do wakacji będzie niezoptymalizowany.

  • Chlodniak, to widze ze bardzo malo wiesz ;) Goscia ktory robi ataki bardzo trudno jest wykryc gdy ma zmienne ip wiec moze robic co mu sie zywnie podoba . Bardzo popularne w srodowisku CS'a, lecz takze moze zrobic to kazdy (nawet ja) wpisujac glupie tak naprawde rzeczy, IP na ktorym jest server, cala serverownie wywalic jak mi sie tylko podoba :|. Co z tego ze jest to nielegalne? Trawa tez jest nie legalna i robi sobie ktos cos z tego? Wiec zastanow sie :). Komu sie bedzie chcialo? Kazdemu kto ma na to ochote i mozliwosci :) Nie obciaza to wgl kompa kolesia ktory przesyla ddosy, ani neta, musi miec tylko kompa wlaczonego :p

  • Powiem Wam szczerze, że doczekać się nie umiem, ale jak wyjdzie i to gorsze dbo to od tych dumkow czy jak im tam to też przejdę się zagrać bo czemu nie :P na globalu też grałem i na KR i na TW więc od czasu do czasu warto pograć na innym serwie, także ja czekam na oby dwa.

  • Chlodniak, to widze ze bardzo malo wiesz ;) Goscia ktory robi ataki bardzo trudno jest wykryc gdy ma zmienne ip wiec moze robic co mu sie zywnie podoba . Bardzo popularne w srodowisku CS'a, lecz takze moze zrobic to kazdy (nawet ja) wpisujac glupie tak naprawde rzeczy, IP na ktorym jest server, cala serverownie wywalic jak mi sie tylko podoba :|. Co z tego ze jest to nielegalne? Trawa tez jest nie legalna i robi sobie ktos cos z tego? Wiec zastanow sie :). Komu sie bedzie chcialo? Kazdemu kto ma na to ochote i mozliwosci :) Nie obciaza to wgl kompa kolesia ktory przesyla ddosy, ani neta, musi miec tylko kompa wlaczonego :p


    To zastanawiam się po co ty tu w ogóle jesteś skoro to takie banalne? Idź za DDoSuj świat, w końcu potrzebne to jak nie wiem. Na pewno ktoś kto czeka na dbo od 1,5 roku będzie się bawił w przeciążanie jedynego serwera robionego z myślą dla niego (gracza). Litości.

  • Kurcze Panowie, szczerze powiedziawszy ja już o wielkim "DBO" jednym MMO które zatrzymało mnie na tak długo i nigdy się nie nudziło jakoś, chodź nigdy nie wbiłem maxa heh (jakoś tak wyszło xD), zapomniałem dawno temu, przestałem obserwować wiadomości, newsy jak zwać tak zwać o serwerach prywatnych, porzuciłem nadzieję że jeszcze zagram w tą nie najlepszych lotów grę ale jakże klimatyczną... Jedynie wchodziłem na dbmmo.net czasami, ale wczoraj wbiłem na forum no i ujrzałem temacik "Postęp DBO Global", wchodzę, czytam, ocieram oczy ze wzruszenia(no może nie aż tak) no i świeczka nadziei kolejny raz zaczyna się palić... Bardzo się ucieszyłem że może jednak są szanse na to abyśmy jeszcze pograli w Dragon Ball Online. Trzymam kciuki za Daneosa i jego ekipe, i licze na jak najszybsze efekty ich ciężkiej pracy.

  • Powitać ciebie również WszechSan :) Nie nie chodzi mi o to ziomeczku żeby ddosować świat tylko żeby w jakiś sposób się przed nimi bronić. To jest bardzo popularne i sądzę że ludzie z D.BOR wiedzą o tym i jestem pewien na 100% że takie ataki będą przeprowadzone :D

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!