[Dyskusja]DBO Global

  • No tak bo to naprawde jest proste ;D Wystarczy 20 zl za subskrypcje na program i lagujemy :D


    Z tego co kojarzę to jaszczurki drożej ceniły dostęp do swojego DDoSa, tak czy owak jeśli nie szkoda ci kasy na utrudnianie życia bez powodu ;p Nie ma sensu się tym tera przejmować, serwer wychodzi w wakacje. Do tego czasu niech pracują nad serwerem a jak wyjdzie oficjalnie to się go zabezpieczy. Nóż, widelec jeśli cię to tak gryzie to zapytaj po ang na chacie, zazwyczaj odpowiada.

  • Dokładnie nie ma co gdybać bo tak to do niczego nie dojdziemy ja po prostu napisałem o potencjalnym zagrożeniu (gdy będą 2 servy to powiedzy uprise będzie ddosowało DBOGlobal i ludzie pouciekają bo lagi). Zrobi się wszystko jak należy i będzie cud miód malina

  • Nie ma co się przejmować na zapas, jeśli ktoś rzeczywiście upadnie na głowę i przeciąży serwer to ludzie wbiją najpierw na forum by wyjaśnić sprawę. Najpewniej tydzień po takiej akcji zostaną podjęte kroki by zapobiec w przyszłości takim sytuacją. Mimo to nie ma 100% sposobu na DDoS, chyba że o czymś nie wiem. Chmura na pewno jest pomocna.

  • Cale Uprise pewnie bedzie sie bawilo w DBO na serwerze Dumkiego takze po co mieliby tutaj sie w cokolwiek wtracac?

    hmm bo to są pajace chyba znasz ich zachowanie z TW ? napisałem, że nie będę zdziwiony jak do czegoś dojdzie, bo po nich można się wszystkiego spodziewać. Tak będą grać na revelations serwie, ale pewne jest to, że zrobią postać tutaj żeby zobaczyć na jakim poziomie będzie serwer :) jedno jest pewne, który serwer wyjdzie pierwszy tu ludzie zaczną grać a jak zobaczą,że serwer jest na dobrym poziomie to kto wie może zostaną na tym :D ja sam pewnie zrobie konto na revelations żeby obczaić co się tam dzieję :)

  • Jestem prawie pewny, ze tutaj nawet jesli zrobia konto to dlugo nie pograja, bo tam Dumkie bedzie ich chronil i boostowal im konta (w koncu glowny admin Revelations to czlonek Uprise i nie wierze w jego zapewnienia o bezstronnosci). A co do ich zachowania z TW to swego czasu ktos (chyba Nady albo NIC3 ale nie jestem pewny) wrzucil filmik bedacy dowodem na to ze Uprise crashowalo dojo wara (i w dziwnych okolicznosciach ten filmik bardzo szybko zniknal z dbocom). Jesli tutaj znowu cos takiego sie wydarzy to mam nadzieje ze Daneos szybko zrobi z tym porzadek (przynajmniej z nim jest jakis kontakt a nie jak z Game Masterami na TW)

  • Domyślam sie że takie akcje dotyczyły s2, na s1 nie kojarzę takich sytuacji.


    No uprajs to gildia z TW S2.
    Zresztą sprawa dlaczego większość grała na TW S2 wynika z historycznego faktu, że na początku był taki boom na DBO, że serwer 1 na DBO KR miał po 2 dniach bodajże blokadę na nowe konta. W sytuacji kiedy powstawało TW zasugerowałem, żeby od razu zakładać konta na TW S2 bo z czasem S1 znów się zapełni, a społeczność Eu czy US jest zbyt mała, żeby się dzielić. Dlatego na dbmmo.net oraz na dbocom.com wszyscy w poradnikach sugerowali zakładnie kont na S2.


    Co do Cash Shop to powinien być T-Shop który akumuluje punkty i pozwala wydawać na rzeczy z CashShop lub jak ktoś nie chce czekać może dać wpłatę za real hajs i mieć od razu. Rynek mmo pokazuje, że ta droga jest warta uwagi i nie zniechęca graczy nielubiących p2w. Daneos nie określił dokładnie czym ma być brak konieczności wydawania real hajsu na cash shop (wkońcu jeśli wszystkie itemy nie będą bind on purchase to można wystawiać na AH). Ma też doświadczenie w stawianiu privów, zatem kwestie DDOS czy innych zagadnień nie są mu obce. Nie grał w DBO wcale, co jest atutem, bo nie ma sympatii ani antypatii do jakichś gildii i na początku nie będzie podejrzeń o stronniczość. Jeśli chce na tym zarabiać, to pewnie nie będzie faworyzował jednej gildii, bo wtedy może utracić korzyści i ludzie się zniechecą do gry. Skoro jesteśmy przy gildii to na pewno będę chciał reaktywować ZFighters. w DBX jeśli też będzie możliwość to też powstanie - poproszę o to Stridera :D


    Który priv wyjdzie pierwszy? Nie widziałem postępów Revelation, widziałem co dzieje się u Daneosa, jak jeszcze publikował pliki to sprawdzałem co się zmienia i rzeczywiście każdy release jakościowo dawał dużo nowości. On nie pracuje na etacie i poświęca każdą chwilę na rozwijanie się w sprawach IT właśnie poprzez pisanie tego priva.

  • moje marzenie to zrobić jedną polską silną gildie :D jak wiemy mamy dużo dobrych poslkich graczy np Nady best healer jak dla mnie z graczy eu wystarczy tylko zrobić jedną gildię a nie dzielić się na jakieś NONameCrew, BS, czy Radioaktywnych i jestem pewny, że osiągniemy dużo jako gildia :D co do Twojego pomysłu Szczeepan z token shopem zgadzam się totalnie i pewnie nie tylko ja :P

  • gildie narodowe przy powstawaniu KR i TW były, ale zawsze potem powstawały podziały. Najlepszy start polacy mieli na TW S2, gdzie na początku dobrze nam szło, ale jak to zwykle bywa potem się rozeszło na 2 frakcje. Podział z biegem czasu nie służył nam i zostaliśmy wyparci przez inne społeczności/gildie.

  • Hmm, powiem Ci że będzie dobrze jak wszyscy zaczną grać im więcej ludzi tym większa zabawa :D
    Jak tak sobie patrzę to prawda najwięcej ludzi z Polski, Anglii (wiadomo) oraz Francja ;D
    O ile się nie mylę będzie też spolszczenie ?

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!