[Dyskusja]DBO Global

  • Wnioski są rozpatrywane w święta od poniedzialku do wtorku . Czas na rozpatrzenie to 14 dni roboczych. Czekaj na pismienne potwierdzenie przyjęcia wniosku w razie jakich kolwiek pytan dzwon pod numer: 513-ITAKCINIC-NIEPOWIEM :)

    Zadzwoniłem na podany numer i zostałem połączony z infolinią. Miałem do wyboru wiele opcji w przypadku dostarczenia mi niezbędnych informacji na temat Twojej bielizny, ale powstrzymałem się przed wszystkim i dodałem na koniec: "Ja wiem, że ona mi to sama powie!". Zachowałem się bardzo ładnie, dlatego też chciałbym poprosić o rozpatrzenie mojego wniosku już w tej chwili!
    Chcesz mnie wykończyć, wiem to! Krwotok z nosa załatwi sprawę! Wiesz jak go wywołać, Yoguś! ;(

  • Yoh sucho, sucho i jeszcze raz sucho u niej w majtach jak i twoich postach, jak w pierdolonym kraterze wulkanu na saharze.
    Zaczynasz mnie nudzić, trzeba wiedzieć kiedy skończyć temat inaczej nie jest on już śmieszny ani interesujący, bycie fajnym i śmiesznym na siłę jeszcze nikomu się nie udało, ty też oblałeś a twoją jedyną wygraną będzie zlanie cie moim złocistym moczem abyś nie odwodnił się do końca.

  • O cholera. Nie sądziłem, że jarają Cię takie fetysze, stary. Ja tutaj o bieliźnie, a Ty ni z gruchy, ni z pietruchy o szczynach pod pretekstem zdrowotnym. Wybacz, aż tak zboczony raczej nie jestem :/
    Wygrałeś ;/

  • O cholera. Nie sądziłem, że jarają Cię takie fetysze, stary. Ja tutaj o bieliźnie, a Ty ni z gruchy, ni z pietruchy o szczynach pod pretekstem zdrowotnym. Wybacz, aż tak zboczony raczej nie jestem :/
    Wygrałeś ;/


    ezgif_629491780.gif
    A tutaj jeszcze jeden przykład w którym mogą pomóc ci własne lub czyjeś szczyny, tylko ty zamiast nóg polej sobie twarz

  • Dobrze wiedzieć, Yoguś :*
    Dzięki poruszeniu tematu Twojej bielizny, wiemy, że Francuz lubi jak mu sikają na twarz. I zapewne nie tylko.
    W każdym bądź razie, dzięki za radę dziadka zią, ale dopóki jej nie sprawdzisz, to nie mam pewności czy zadziała z twarzą... :/
    Podeślij filmik instruktażowy :/

  • Dobrze wiedzieć, Yoguś :*
    Dzięki poruszeniu tematu Twojej bielizny, wiemy, że Francuz lubi jak mu sikają na twarz. I zapewne nie tylko.
    W każdym bądź razie, dzięki za radę dziadka zią, ale dopóki jej nie sprawdzisz, to nie mam pewności czy zadziała z twarzą... :/
    Podeślij filmik instruktażowy :/


    "Francuz lubi jak mu sikają na twarz. I zapewne nie tylko"
    #Nie wiem gdzie zdobywasz takie informacje, jednak jest w tym trochę prawdy, po prostu pomyliłeś mocz z orgazmem bo widzisz często płeć przeciwna nie potrafi zapanować nad sobą w moim towarzystwie po czym wypierdalają z niej soki jak lawa z wulkanu, w obydwu przypadkach koniec jest taki sam - wszystko dookoła jest zajebane. Ty na przykład masz styki tylko moczem, stąd te wszystkie przykre wnioski.



    "W każdym bądź razie, dzięki za radę dziadka zią, ale dopóki jej nie sprawdzisz, to nie mam pewności czy zadziała z twarzą... :/
    Podeślij filmik instruktażowy :/"
    #Nie ma za co, jednak moja pomoc kończy się tutaj ponieważ w przeciwieństwie do ciebie ja nie mam grzyba na twarzy, tak więc musisz przejść sam przez tą mokrą i złocistą drogę, jednak jedno jest pewnie chcącemu nie dzieje się krzywda, a ty i tak nie masz już nic do stracenia, bo gorzej już być nie może, w razie czego założysz worek na ryj ewentualnie maskę, ale przecież i tak nikt nie zauważy...


    image.gif

  • Takie pytanie z innej beczki, ktos w ogle zajmuje sie z polszczeniem do dbo, bo widze ze wszyscy prawie maja, francuski hiszpanki a nawet madziarski (wegierski).

    Wydaje mi się, że większość graczy bardziej rozkminia tę grę po Koreańsku niż jakby była po polsku xD


    A tak poważnie, to patrząc po nickach na tym forum, większość osób hejtowała swego czasu polish patch do DBO na TW. Warto aby twórcy tamtego patcha dogadali się z Daneosem. Ofc sam jestem za grą po angielsku, ale przecież nie wszyscy mają go w szkole.

  • Ja czekam osobiście już pół roku, nie wiem jak inni, chyba BadPicollo oraz Chlodniak czekają jeszcze dłużej, osobiście też się nie mogę doczekać.
    Ale ani razu się nie załapałem na testy :C


    Możliwe że 1 września będzie już dostępny dla wszystkich (MOŻLIWE) :D

  • Oby, oby. Osobiście od niedawna oglądam DBZ KAI skończyłem i teraz oglądam DB Super takżę wcześniej oglądałem naruto ale db mnie bardziej zainspirował więc mam nadzieje że będzie tak jakty mówisz ;p :thumbsup:

  • Ja czekam osobiście już pół roku, nie wiem jak inni, chyba BadPicollo oraz Chlodniak czekają jeszcze dłużej, osobiście też się nie mogę doczekać.
    Ale ani razu się nie załapałem na testy :C


    Możliwe że 1 września będzie już dostępny dla wszystkich (MOŻLIWE) :D


    Deka dłużej , grałem jakos w 2011 i pozniej do zamkniecia w 2013. W październiku strzelą 2 lata.

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!