[Dyskusja]DBO Global

  • Co tu dużo mowić ,za wszystko trzeba płacić taka prawda. A to jest kolejna gra pay2win. Więc albo zainwestujesz hajs albo bedziesz grał licząc na mega szczęscie do dropów. Czy to jest fair ze ludzie którzy płacą mają lepszy start? Pewnie nie ale gdyby było inaczej nikt by nic nie kupował...

  • No niestety ale na utrzymanie serwera trzeba wyłożyć pieniądze , jeżeli by nie było tych "prezentów" z founder packa i dostępu do dev serwera to zarobek by spadł o jakieś 50%. Niestety trzeba się z tym pogodzić, zresztą czy ten start aż taki lepszy mają? Jedyną rzeczą która która może im jakoś bardziej pomóc to Exp boost. Tylko dlatego że Daneos ma jakiś zarobek z founder packów może przeznaczyć tyle czasu na pracę nad serwerem. Więc koniec końców wychodzi na to samo co granie w WoW-a(cholernie dziurawego WoW-a) albo inne płatne gierki tylko że tu płacisz jednorazowo.

  • Witam wszytkich fanów.
    Pierwsza sprawa która mnie niepokoi, to prawa autorskie tajwańczyków. Zostało to już wspomniane wczesniej, natomiast ciekawy jetem czy jakiekolwiek negocjacje są prowadzone przez twórców dbog z tajwańczykami. Z drugiej jednak strony - ile mamy prywatnych serwerów do takich gier jak wow czy tibia.


    Druga sprawa - stricte do founderów - czy wy macie dostęp do serwera 24/7, czy jak na stronie jest offline to możecie grać? Czy to jest na jakich innych zasadach?


    Pozdrawiam,
    Michał.

  • W odpowiedzi na 1 post to DBO Global niema szans z jednej prostej przyczyny. ostatnimi dniami poruszylem z deweloperami DBOG temat kickstartera i tego jak słabą reklamę mają. na pytanie dlaczego nie zarekalmują się na kickstarteże. odpowiedź brzmiała : People can already donate by getting a Founder Pack. czyli dla nieznajacych angielskiego :ludzie mogą pomagać finansowo poprzez kupowanie Founder Packa. i temat został zamknięty. czego się nie spodziewałem ponieważ chciałem zadać jeszcze parę pytań. w tym celu utworzyłem nowy temato nazwie Kickstarter pytań ciąg dalszy. w którym napisałem, że to najgłupsza odpowiedź jaką w życiu słyszalem. i skoro tak odpowiadają to znaczy ze mają w dupie DBOG zreszta nic ostatnio nie ruszyli poza forum. w dalszym poscie wypisałem korzyści płynące z kickstartera takie jak. reklama, ponieważ ludzie czesto wchodzą na kickstarter popatrzeć jakie planowane gry są a po drugie mało ludzi w ogóle wie cokolwiek o DBO. co za tym idzie mogą również pozyskać nowych pracowników i translatorów. i moim zdaniem to czyste lenistwo z ich strony, żeie proboją szukać pomocy gdzie się da. Na tą moją wypowiedz post został usunięty tak więc chyba ich to zabolało, że ktos powiedział im prawde. i właśnie dlatego stwierdzam, że niedoczekamy sie zbyt szybko dbo. Bo mają cały projekt w Dupie i to całkiem głęboko.

  • ksiadz666 troszkę masz racji bo gdyby im zależało to pewnie serwer by dawno wyszedł z fazy testów (może by był już w becie). Cóż zostaje poczekać bo nikt niestety inny się nie bierze za tworzenie DBO

  • Wydasz kase, pograsz do końca miesiąca i co wtedy? xD tobie serwa wyłączy a włączy tylko dla brazoli tak jak to tej pory było.

    cql2JAi.png

    DBO Taiwan

    19_small.png Waris - 70

    11_small.png GrayFighter - 70

    DBO Global POB

    19_small.png Waris - 70
    13_small.png Miczi - 70

    DBO Global

    19_small.png Waris - 60

    DBO Global 2.0

    13_small.png Waris - 70



  • Wydasz kase, pograsz do końca miesiąca i co wtedy? xD tobie serwa wyłączy a włączy tylko dla brazoli tak jak to tej pory było.

    Nie no ja rozumiem że Polska i te sprawy że cebulactwo zobowiązuje(że nie chcesz wydać tyle hajsu :D) ale skąd to przypuszczenie że wyłączy dostęp do serwera.


    Do końca miecha można kupić Founder Packa później nie będzie można kupić FP ale dostęp do serwera będzie cały czas.


    W odpowiedzi na 1 post to DBO Global niema szans z jednej prostej przyczyny. ostatnimi dniami poruszylem z deweloperami DBOG temat kickstartera i tego jak słabą reklamę mają. na pytanie dlaczego nie zarekalmują się na kickstarteże. odpowiedź brzmiała : People can already donate by getting a Founder Pack. czyli dla nieznajacych angielskiego :ludzie mogą pomagać finansowo poprzez kupowanie Founder Packa. i temat został zamknięty. czego się nie spodziewałem ponieważ chciałem zadać jeszcze parę pytań. w tym celu utworzyłem nowy temato nazwie Kickstarter pytań ciąg dalszy. w którym napisałem, że to najgłupsza odpowiedź jaką w życiu słyszalem. i skoro tak odpowiadają to znaczy ze mają w dupie DBOG zreszta nic ostatnio nie ruszyli poza forum. w dalszym poscie wypisałem korzyści płynące z kickstartera takie jak. reklama, ponieważ ludzie czesto wchodzą na kickstarter popatrzeć jakie planowane gry są a po drugie mało ludzi w ogóle wie cokolwiek o DBO. co za tym idzie mogą również pozyskać nowych pracowników i translatorów. i moim zdaniem to czyste lenistwo z ich strony, żeie proboją szukać pomocy gdzie się da. Na tą moją wypowiedz post został usunięty tak więc chyba ich to zabolało, że ktos powiedział im prawde. i właśnie dlatego stwierdzam, że niedoczekamy sie zbyt szybko dbo. Bo mają cały projekt w Dupie i to całkiem głęboko.

    A co do twojej teorii z Kickstarterem - To by nie wypaliło ponieważ gdyby Daneos tak otwarcie reklamował się że pracuje nad uruchomieniem serwera, wtedy pewnie zainteresowało by się tym Bandai Namco(bo mogliby uznać że skoro jest to tak popularny projekt to pewnie są z tego jakieś zyski).Dlatego pewnie właśnie zdecydowali się na Founder Packi ponieważ są to "niewielkie" dotacje na projekt prowadzone na małą skale przez co unikną tak dużego rozgłosu jak gdyby użyli Kickstartera.

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!