[Dyskusja]DBO Global

  • wziąć to ty możesz do buzi bambusie... kurwaa gdzie takie gówno się rodzi :|


    Poziom i argumentacja jak u brzdąca, jednak i tak niczego więcej po tobie nie oczekiwałem. Co do gówna, to z tego co mi wiadomo można je wydalić podczas pobytu w toalecie, jednak ty to nazywasz porodem nie wiem gdzie się wychowałeś jebany plebsie ani kto cie zrobił i wysrał, ale obiecuje że cię pomszczę.
    Co do brania do buzi to nie interesują mnie zabawy z innymi chłopcami, swoje fetysze zachowaj dla siebie.
    Co do twojego Avatara Shin był postacią myślącą i inteligentną a ty ani z tym ani z tym po prostu nie masz nic wspólnego.


    tumblr_lxlb1mWzxl1r3hcijo1_500.gif

  • Twoje pociski mnie nie interesują czytam i się śmieje :D plebsem jesteś byłeś i będziesz Ty.. na każdym forum pokazujesz pojebańca :C zaczynasz zjebie pierwszy i potem spuszczasz się w tych swoich tekstach, ale sram na to .. Wypierdalaj( tak to moje ostatnie słowo,ale Ty i tak będziesz pierdolił jeszcze coś więc już Ci nie odpiszę )

  • Twoje pociski mnie nie interesują czytam i się śmieje :D plebsem jesteś byłeś i będziesz Ty.. na każdym forum pokazujesz pojebańca :C zaczynasz zjebie pierwszy i potem spuszczasz się w tych swoich tekstach, ale sram na to .. Wypierdalaj( tak to moje ostatnie słowo,ale Ty i tak będziesz pierdolił jeszcze coś więc już Ci nie odpiszę )


    Tak.
    ps. jak "srasz na to" to, to znaczy że kogoś rodzisz? (idąc tokiem twoich poprzednich postów) czyli dzięki mnie dajesz komuś życie.

  • Tak.
    ps. jak "srasz na to" to, to znaczy że kogoś rodzisz?

    miałem nie odpisywać, ale ten tekst mnie rozjebał jesteś takim głąbem, że brak mi słów, co to kurwaa w ogóle znaczy ? ty się jebnij stary w ten łeb bo już nie wiesz co piszesz :D nie no uśmiałem się ahahah xDD jak srasz na to, to znaczy że kogoś rodzisz xD ja pierdole żal w dupe ściska.. To ile ty już urodziłeś pacanie ?

  • miałem nie odpisywać, ale ten tekst mnie rozjebał jesteś takim głąbem, że brak mi słów, co to kurwaa w ogóle znaczy ? ty się jebnij stary w ten łeb bo już nie wiesz co piszesz :D nie no uśmiałem się ahahah xDD jak srasz na to, to znaczy że kogoś rodzisz xD ja pierdole żal w dupe ściska.. To ile ty już urodziłeś pacanie ?


    HEHE też śmiechłem jak to pisałem, ale głównie chodziło o to abyś odpisał, bo tutaj ja decyduje kiedy kończysz odpisywać.


    A teraz tłumaczenie:
    D: kurwaa gdzie takie gówno się rodzi *skoro twierdzi że gówno się rodzi uznajmy że jest jednym z nich, można to dobrze wykorzystać w następnych postach pomyślał*
    B: Co do gówna, to z tego co mi wiadomo można je wydalić podczas pobytu w toalecie, jednak ty to nazywasz porodem nie wiem gdzie się wychowałeś
    jebany plebsie ani kto cie zrobił i wysrał, ale obiecuje że cię pomszczę.
    D: sram na to .. Wypierdalaj( tak to moje ostatnie słowo,ale Ty i tak będziesz pierdolił jeszcze coś więc już Ci nie odpiszę )
    B: jak "srasz na to" to, to znaczy że kogoś rodzisz? *śmiechnoł pisząc, to zniszczy system, na bank tego tak nie zostawi pomyślał* (idąc tokiem twoich
    poprzednich postów) czyli dzięki mnie dajesz komuś życie.


    HEHE nie dosyć że masz problemy intelektualne to też nie nadarzasz z przerabianiem informacji, jesteś zajebiście opóźniony.



    A teraz wróćmy do twojego ostatniego postu do tego momentu:
    "ja pierdole żal w dupe ściska.. "
    Ziąąą nie wiem jakie przejścia masz za sobą, nie wiem też co robisz że swoją dupą też mnie to za bardzo nie obchodzi ale zaczynasz mnie przerażać tymi wyznaniami, dodatkowo budowa i przekaz tego zdania, nie ma za bardzo sensu.
    "To ile ty już urodziłeś pacanie ?" Widzisz to ty napisałeś "kurwaa gdzie takie gówno się rodzi" A mi takie sytuacje nie są znane.
    Co do reszty, reszta postu była do przewidzenia.

  • Nie żebyś na to zasłużył :P I tak jestes w o tyle dobrej sytuacji, że Ci warny wygasają po 2 miechach. Ciekawa jestem jak tu jest :P
    Pochwal się Francuz ile juz punktów ostrzeżen tu masz :P

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!