NAJLEPSZA POLSKA GILDIA "HATERS" PONOWNIE OTWARTA

  • 2ppcu2g.png

    Witam serdecznie z tej strony Lechu. Zapraszam do nowej ( starej ) legendarnej gildii "Haters" starzy gracze pewnie ją pamiętają. Nowi niekoniecznie, w skrócie najbardziej zajebista gildia utworzona z elitarnych graczy przeniesionych z byłej największej Polskiej gildii w historii tej gry czyli XPOLAND. Teraz powracamy by znowu zajebiście się bawić w tej grze. Chcesz należeć do najlepszej Polskiej gildii? Zapraszamy, spotkasz tam wykluczonych z niedorozwiniętego polskiego forum legendarnych graczy takich jak "Lechu", "L2P", "Masacre" czy "Wojtas1993" no w skrócie wyborna elita buntowników. Oczekujemy od was przyszli kompani jedynie dojrzałości i dystansu do większości spraw czyli po prostu nie chcemy ludzi z kijami w dupach. Zapraszamy również starych wrogów oprócz "Songogu" i "Francuza" :V na pewno będziemy się razem świetnie bawić ;)


    15wma09.jpg


    Jeśli chcesz dołączyć pisz w grze do:

    Lechurion

    Bajek


    TS i sprawy komunikacji ogarniamy dopiero z przyjętymi, do zobaczenia i usłyszenia w gierce pozdro!


    PROSZĘ O PISANIE W TYM TEMACIE TYLKO OSOBY UBIEGAJĄCE SIĘ O CZŁONKOSTWO W NAJLEPSZEJ POLSKIEJ GILDII HATERS!!!!

  • siema, siema.

    skasuj konto


    Polecam, naprawdę fajna zabawa i ogarnięci ludzi. Gildia się dobrze rozwija :)

    Gildia jak papier, niby też sie rozwija a wszyscy wiemy do czego się nadaje.
    Liderzy gildi to same łaki a ich end game na HK opierał się ud3 ci ludzie nigdy nic nie osiągnęli w tej grze byli jedynie pośmiewiskiem i manekinami do bicia.

  • Proszę o usunięcie z mojego tematu tego kłamliwego osobnika francuza, ( bad picollo), którego jedynym celem jest obrażanie graczy lepszych od niego. Doprawdy zbiera mi się na wymioty jak czytam wypociny tej sklonowanej owcy...

  • Wielce szanowny panie Bad Picollo, my przynajmniej nie wyrzucamy itemek +15 i nie płaczemy potem do adminów, że to przez głupotę. Z wyrazami szacunku Elvivalarte


    Już pomijając fakt, że jesteście słabymi graczami i nie lepszymi ludźmi to, co najgorsza siejecie ferment i zidiocenie, którym się sami nakręcacie. Jaki item +15? Jaki płacz? Jakie wyrzucenie itemu? Jeśli czegoś nie wiesz – to się na ten temat nie wypowiadaj, jeśli czegoś nie rozumiesz – zapytaj.

    Aaaa, więc, tak straciłem item +14 poprzez dodawanie atrybutu do glove przez błąd i przypadek, błąd dlatego że gra sama w sobie nie powinna pozwolić na poświecenie itemu, który jest już ulepszony, tak jak nie możesz ulepszonego itemu sprzedać u NPC, oczywiście wysłałem ticket do administracji, który został zignorowany, a w następnym update bug został naprawiony, jak gdyby nigdy nic.

    Wy nie wyrzucacie itemow +15 z wyboru lub błędów po prostu takich nie posiadacie.

    Nie pozdrawiam plotkarze.

  • Małe ostrzeżenie dla nieświadomych graczy (o ile powyższe posty nie wystarczą)


    Gildia I osoby z nią powiązane zostały wykluczone z polskiej społeczności DBO za długą historię toksyczności.


    Są to osoby na tyle nisko poważne że utożsamianie się z nimi nie przyniesie wam niczego dobrego w oczach innych graczy.


    Pozdrawiam.

  • Dobra bo widzę, że zaraza się rozprzestrzenia. Małe ostrzeżenie dla nieświadomych graczy


    Osobnik "Songogu" to mówiąc całkowicie delikatnie i subtelnie świr. Tak świr nie mam żadnego innego określenia dla tego osobnika. Kim jest "Songogu" ? Otóż jest to admin na Polskim zdechłym forum o tej grze. Jest tak "zajebistym" adminem, że wszyscy z tego forum uciekli i ono generalnie zdechło a jedynymi ludźmi którzy tam cokolwiek piszą są admini:


    1.jpg

    kolorowe nicki to admini, gadają sami ze sobą, to zakrawa pod parodię :V


    Zarzucasz mi toksyczność a sam fatygujesz swoje ulane dupsko na mój temat gildyjny i spamujesz jakieś śmieci. Mało tego, że spamujesz to obrażasz każdą z ponad 30 osób z naszej gildii. Kolejna sprawa pionku co ty mi tu piszesz, że zostaliśmy wykluczeni???? Z Czego? Polskiej społeczności czy twojego forum dla adminów? :V To nie jest tak, że my zostaliśmy wykluczeni z Polskiej społeczności... MY TWORZYMY POLSKĄ SPOŁECZNOŚĆ i za każdym dniem dołącza do nas coraz więcej Polskich graczy i świetnie się bawimy. Tak że wykluczyć to ty możesz sobie najwyżej wyjście do KFC, żeby nie ulewać się jeszcze bardziej.


    Tak, że pal stąd wrotki synek i nie zawracaj mi więcej gitary

  • Lechu, dobrze, że nie jestem już adminem na polskim forum, bo bym się nie cackał jak gogu. Nie wiem po co w ogóle chciał Ci dać możliwość powrotu.

    Razem ze swoimi koleżkami dostaliście ode mnie bana, jeszcze na starym forum gdy działałem tylko z Merothem. Na nowym błagałeś bym dał Ci szansę, bo chciałeś grać razem z innymi Polakami. No i spoko, dostałeś tę szansę pod warunkiem, że będziesz się zachowywać jak na cywilizowanego człowieka przystało. Ba, dołączyłeś nawet do RoshisFighters, mojej gildii na HK. I faktycznie, był to czas w którym dogadywaliśmy się całkiem nieźle, ale max ze 2 miesiące. Ku nieszczęściu całej polskiej społeczności DBO, znowu postanowiłeś odpierdalać. Więc na forum poleciał kolejny ban, a członkowie RF nie chcieli być w jednej gildii z takim "ułomem". Tona multikont, wyzwisk, podszywanie się pod adminów i innych userów, udostępnianie ich danych osobowych to tylko kropla w morzu Waszych przewinień. I śmiesz jeszcze się przypierdalać o to, że za każdym razem jesteś traktowany jak śmieć... czymś chyba jednak na to zasłużyłeś.

    Twój ukochany Francuz też nie należy do mądrych, ale obraziłbym go porównując do Ciebie. On przynajmniej nie szuka atencji i nie błaga o unbany.


    Do graczy którzy nie grali na serwerach TW i HK: nie spodziewajcie się po tej gildii zbyt wiele. Może i fajnie się z nimi gra, ale ich (liderów) poziom intelektualny pozostawia wiele do życzenia.


    Odnośnie forum - zdechła gra, to i forum zdycha. Najlepsze lata DBO już minęły.


    Szkoda, że nie mam już tych screenów i privów z Twoimi ekscesami i błaganiami o unban. I, że ktoś usunął cały Battleground, tam to się działo. Gracze którzy Was nie znają wiedzieliby, z kim mają do czynienia.


    Jedynie to się ostało:

    http://dbmmo.net/showthread.php?tid=490

    http://dbmmo.net/showthread.php?tid=736

    http://dbmmo.net/showthread.php?tid=737

    http://dbmmo.net/showthread.php?tid=776

  • Poziom intelektualny??? Piszesz do Pana Magistra inżyniera najbardziej prestiżowej uczelni technicznej w naszym kraju więc nie truj mi tu dupy o inteligencji bo takie łajzy prawdopodobnie nawet do pięt mi nie dorastają. Trolling, który uprawiałem na tym waszym forum miał tylko i wyłącznie na celu rozruszanie go i rozbawienie postronnego obserwatora. Nigdy nie przeklinałem nie bluzgałem i nie odwalałem chamówy pełna kulturka zawsze i wszędzie i najlepsze jest to, że ty to wiesz. Wy sobie coś ubzduraliście w tych waszych łbach i postawiliście za cel mieszanie mnie i mojej grupy z błotem a teraz kisicie się sami na tym pustym forum. Jakoś z niektórymi od was się dogadałem np. zapytaj Stridera czy jestem pierdolniętym na głowę dzieciakiem?? Bo sobie z nim gadam od niedawna na fejsie i spoko nam się rozmawia, z gośćmi których poznałem i miałem w grupie 5 lat temu wszyscy jesteśmy kumplami na fejsie i sobie piszemy do dzisiaj. A nie czekaj wy nie znacie się na fejsie bo wy nie tworzycie paczki tylko gracie w grę i banujecie na forum. Jesteście dziećmi bez życia. Do gildii biorę gości, którzy nie mają kija w dupie jak wy młotki tylko chcą sobie pograć na luzie i się pośmiać z domieszką uszczypliwości ale dlatego możemy sobie na to pozwolić bo jesteśmy zgranymi ziomkami, którzy znają się w realu i z chęcią wprowadzę do tego grona każdego zajebistego człowieka.


    Tak, że pal wrotki stąd razem z gogu na wasze forum dla płaczków bez krztyny poczucia humoru...


    I WYNOCHA Z MOJEGO TEMATU GILDYJNEGO JAK MACIE JAKIŚ PROBLEM DO MNIE TO SOBIE PISZCZCIE W ODPOWIEDNIM TEMACIE BO ŁAMIECIE REGULAMIN A TACY Z WAS PRZECIEŻ SZERYFOWIE PRAWA FORUMOWEGO!!!!

  • Kordek, songogu po co wygrzebujecie stare śmieci? sprawia wam to satysfakcje że wspominacie o przeszłości która działa się 5 - 8 lat temu? nie jesteście już na tyle dzieciakami jak wtedy by wracać do takich spraw... było minęło, ludzie się zmieniają, każdy przecież dojrzał ( bynajmniej tak myślę )
    Lechu nawet się nimi nie przejmuj, bo oni nawet nie grają w DBOG.

  • Waris ... Ty się akurat nie powinieneś wypowiadać ... wraz ze swoją ekipą nie jesteście lepsi . Powiem wam moi drodzy dlaczego . Otóż w pre open becie został zamieszczony post od ekipy BloodySayans jak i jeszcze tam jakieś gildii w którym była mowa o rekrutacji do ich gildii ... no i teraz tak . Jak w pre open becie wszytko było ok (chociaż też nie do końca) tak już po resecie servera , twoja ekipa z toba na czele potraktowaliście ludzi jak ostatnie gówna .Wywaliliście z gildii chyba z 20 osób i to w dodatku aktywnych graczy ... Gościu który nas wszystkich zrekrutował (a z tego co mi ludzie wywaleni powiedzieli to było ich sporo) również wyleciał ... z jakiego powodu ? 'Za dużo turtli oraz brak dobrego eq i brak max lvl ' zresztą za to samo wyleciała reszta , bo jak dostaliśmy w wiadomościach 'chcemy się rozwijać' czy coś w tym stylu ... przypomnę jeszcze raz , że wszyscy dostali wiadomości na pocztę w nocy , gdzie wszyscy już spali lub jakoś z rana gdzie prawdopodobnie wielu z nas było (ja akurat byłem) w pracy lub szkole ... i teraz pytanie ... czemu nie daliście znać na czacie gildyjnym , że wprowadzacie 'wielkie zmiany' skoro wszyscy praktycznie dzień dnia byli online ??? Potraktowaliście nas wszystkich jak śmieci którym nie można pomóc z lvlowaniem tylko trzeba wywalić z gildii , bo 'nasza gildia chce się rozwijać' . Skoro robicie coś takiego to powinniście ludziom dać wcześniej znać , że tak to ma wyglądać i normalnie zakończyć 'współprace' ... chcoiaż to bardziej wyglądało tak , że wszyscy mieli być na zawołanie Warisa i kliki kiedy oni czegoś chcą ... ale jak już my czegoś potrzebowaliśmy to mieli wywalone ... z tego co pamiętam to widziałem was 2x ... raz na jakimś tmq no i oczywiście dojo którego tak zawzięcie musieliśmy bronić ... rozumiem ... gildia, to i potrzebuje jakiegoś miejsca i śladu po sobie ale co to za gildia która nie pomaga ludziom którzy się w niej znajdują ??? W pre open becie z tego co słyszałem to lataliście po tmq czy ud całym party ale kamyki zbieraliście już tylko dla swoich znajomych ... prawdopodobnie z rl czy tam znajomych jeszcze z czasów HK czy TW ... kilka osób odeszło właśnie za kolesiostwo , bo nie liczył się nowy gracz w gildii tylko trzeba było pompować wszystko w zanjomków , a później poleciały wywalenia za to , że ktoś jest słabszy od was ? ... nie rób sobie jaj Waris ... rozumiem , że ja poleciałem i kilka osób które np. siedziały tylko na pvp i korzystały z czatu gildyjnego po to , żeby się czegoś dowiedzieć więcej o grze , tak już nie jestem w stanie zrozumieć wywalenia gościa , który bez interesownie pomagał nam w lvlowaniu (i w sumie też on nam dostarczał wszystkich odpowiedzi związanych z tą grą , bo na was już po prostu nie można było liczyć) i bronił twojego ukochanego dojo nawet wtedy jak gra się zbugowała i siedział w nim sam do końca, bo my przez błąd gry nie mogliśmy się dostać do środka ... Proszę cie tylko o jedno ... jak już rekrutujesz ludzi i ogłaszasz to na forum to dodaj , że mają kilka tygodni , żeby zdobyć max lvl , prawie najlepsze eq i mają być na każde wasze zawołanie w zamian za nic ... totalnie za nic

    ps. mogliście chociaż się zapytać tych których wywaliliście czy by nie chcieli zrobić klasy którą potrzebujecie i wtedy usunąć z gildii pomagając tworzyć to czego tak bardzo chcieliście

    ps2 w miejscu '...' wstaw sobie jakieś przekleństwo

  • MrMinister kolejny człowiek który odkopuje przeszłość.
    Po 1, gdybyś korzystał z discorda wiedziałbyś że wszystko było uzgadniane z ludzmi na czacie, nie raz pisaliśmy aby każdy zaczął korzystać z discorda iż wiedzieliśmy że nie każdy ma czas wejść na dbo aby daną wiadomość przeczytać, no ale sporo ludzi robiło wielkie halo że po co discord i po co im informacje.
    Po 2, nikt nie był paczką z rl'a, większość ludzi których poznałem byli z pre open bety i to nawet z nimi uzgadniałem co i jak robimy z gildia, ponieważ słowo lidera nie jest najważniejsze lecz ludzi w niej będących.
    Po 3, nie pomagaliśmy ludziom z jednego powodu, na początku pomagaliśmy wszystkim, ale znalazło się sporo świń które wykorzystały pomoc i poszły do innej gildii nawet nie informując nas.
    Po 4, nie wiem po co poruszasz ten temat skoro gildia już od długiego czasu nie istnieje iż Polacy całkowicie przestali grać.
    Po 5, zastanów się następnym razem czy warto odgrzebywać stare tematy, bo teraz zrobiłeś z siebie błazna pisząc o czymś co miało miejsce prawie rok temu.
    Po 6, koniec tego śmiesznego tematu.

  • Przykro mi ale nie masz racji . To Ty zrobiłeś z siebie błazna . Powiedziałem , że 'prawdopodobnie z rl czy tam znajomych jeszcze z czasów HK czy TW' , a nie , że tak było na 100% .

    Co do discorda to z jednej strony racja gdyż podczas CC , dojo czy innych akcji można ustalić szybko jakiś plan i można w razie czego szybko zareagować ... ale nie każdy używa komunikatorów i po to też jest czat w grze ... zresztą ludzie którzy grali na TW czy HK wiedzieli jak grać i na co zwracać uwagę podczas dungów , dojo czy innych ... po prostu wiedzieli jakie ich postać ma zadanie i wykorzystywali to bardzo dobrze ... dlatego się zdziwiłem jak wywaliliście takich graczy tylko dlatego , że za dużo było danej klasy , a zostawiliście (po części) ludzi których postacie były offline przez kilka dni ...

    Co do pkt 4 i 5 ...co to w ogóle zmienia ? Jak oszukasz (załóżmy znajomego) na kasę czy inne dobra materialne to osoba poszkodowana przyjdzie do Ciebie za rok i się zapyta czy chcesz może od niej pożyczyć pieniądze czy coś innego jak gdyby nigdy nic , albo czy w ogóle będzie chciała z Tobą rozmawiać ? Przestań gadać o tym , że coś co się działo dawniej nie ma znaczenia , bo jak najbardziej ma i będzie miało w przyszłości ...

    Co do gildii to się nie dziwię , że upadła , bo jak się kogoś ma w dupie i traktuje jak śmiecia to prędzej czy później zostaniecie sami ... zresztą zapewne też były tego inne przyczyny jak samo Wasze zachowanie ... gra się za wolno rozwija/rozwijała no i nie oszukujmy się ... jest stara więc jeśli Daneos czegoś nie zrobi z tym , to i DBOG upadnie całkowicie , a będzie miał on ciężkie zadanie.


    Wracając do poprzedniego ... jeśli tamci gracze wrócą do tej gry , a Wy znowu stworzycie gildie , to jak myślisz ... ile osób z tamtych będzie chciało do Was wrócić ? Prawdopodobnie mało , a jeśli już wrócą to tylko po to , by znowu Was wykorzystać i uciec do innej gildii ... oko za oko i tak będzie w kółko ...

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!