Potrzebna Analiza Buildu

  • http://www.dboskillcalculator.…3000011510131401314053030

    Polecam coś takiego, gram podobnym buildem i do grindowania solo idealne. Tam w tym kalkulatorze jest błąd, tj. w obcenej wersji gry pasywka nie zwiększa EP tylko dodaje Foc i jest teraz bardzo ważna.

    Coś Ci nie pykło z tym buildem, bo masz rozdane 60 SP gdy na obecnym capie mozna wydac tylko 59 SP oraz masz wymaxowany pasyw DW, ktory na obecnym capie mozna miec tylko 4/6. Twoj build i graj jak chcesz, ale uwazam, ze sugerowanie nowemu graczowi ignorowanie buffa na deffy od DW jest zlym pomyslem.


    Ogolnie nie jest zle i nie masz co sie przejmowac buildem, bo masz za maly level zeby miec jakies inne sensowne skille. Na 60 lvl ja uzywam czegos takiego https://tools.dboglobal.to/?to…3000015310331401342050330. Plusem tego buildu jest to, ze nie musisz sobie zawracac glowy upgradem rekawic. Wystarcza dobry sub-weapon, bo wszystkie skille (poza Hellzone Grenade) liczone sa z pazurow.


    Co do itemow to jesli grasz sam to najlepiej klate i spodnie z %LP, buty pod CON, rekawice z FOC a pazury z hitrate.

  • Z telefonu nie chce mi się robić builda, ale:

    1. Pasyw na foc jest potrzebny

    2. Pasyw dw jest potrzebny

    3. Fizyczne skille dw są do niczego, śmiem twierdzić że nawet do lvlowania postaci te sp można lepiej spożytkować

    4. Buff na defence to podstawa

    5. Energy ataki dw są do maxowania (ewentualnie hellzone można odpuścić, ale ja bym brał)

    6. Dobrym pomysłem jest użycie special beam cannon, dopóki nie zrobisz suba na wysoki plus, to będzie twój najlepszy atak

    6. Dragon punishment musi być. Musi

    Co do eq, potrzebujesz akcesoriów na prop i CD, do solo czy expa lp%, w broniach foc/hit rate albo foc+energy%

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!