Siemka Powrot do DBO po 15 latach :D

  • Siemka mam pytanie jak sie miewa polskie community na tym serwie i czy jest sens szukac ludzi do "Niedzielnego Pykana" w DBOG ?

    Mega doswiadczenia nie mam bo juz zaponnialem co i jak.
    Wiec gram glownie dla fun i z sentymentu Wiec przydal bysie ktos do pogadania i do luznej gierki.



    Piona
    ;(

  • Wydaje mi się, że żaden z z serwerów DBO Cie nie zadowoli. Ostatnio grałem na DBOG to populacja była taka sobie, polaków mało. Zenkai w fazie testów więc póki co tez nie ma co grać. Obecnie ta gra jest umarła na jakimkolwiek serwerze. Na początku był fun bo powstał pierwszy priv po długiej przerwie od oficjala in na DBO:G były w ciul tłumy. Chętnie bym, sobie pograł na jakimś serwerze tak od zera. Na DBOG jak ostatnio logowałem to na turnieju te same mordy walczyły. Najwięksi maniacy którzy zostali w tej umarłej grze. Na jakąś wielką polską gildie raczej nie masz co liczyć, ale powodzenia : )

    PS: 15 lat? Tyle DBO już ma?!

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!