Problem z rozruchem gry

  • Nie masz po co wyłączać firewalla jeśli wcześniej gra ci chodziła, ponieważ nie blokowałeś połączeń DBG.


    Problem ten może rozwiązać jedynie administrator. Nie jest to błąd, który wystąpił u jednostek tylko u wszystkich.


    Mam taką hipotezę, że to updater gry nie może połączyć się z serwerem i przez to nie można uruchomić gry.


    Działa to prawdopodobnie na zasadzie:
    Łącze się z serwerem aktualizacji -> pobieram potrzebne aktualizacje/weryfikuje czy wersja gry jest aktualna -> jeśli jest, pozwalam na połączenie się z serwerem gry i można się normalnie włączyć grę i zalogować do gry -> jeżeli nie i tutaj właśnie pies może być pogrzebany, że kod na brak połączenia z serwerem aktualizacji działa niepoprawnie.


    Może być też tak, że laucher nie otrzymuje pakietu/infomacji zwrotnego/nej od serwera aktualizacji i nie wie co ma zrobić na taką ewentualność.


    Jeżeli serwer gry/aktualizacji jest jeden to i tak druga opcja może być całkiem możliwa, a cały proces może działać trochę inaczej.


    @EDIT:
    Udało mi się dostać do gry za pomocą uruchomienia DBOG.exe z uprawnieniami administratora. Niektórzy mają problem z połączeniem się wtedy do gry, bo wyskakuje im błąd dotyczący autentyczności serwera.
    Całą teorie o działaniu lauchera mogę sobie darować, ponieważ udowadnia to, że można się połączyć z grą bez żadnej weryfikacji klienta ze strony lauchera i z serwerem łączysz się na poziomie gry, więc może faktycznie serwer aktualizacji jest na osobnym serwerze?

  • Cześć, ja też mam problem z grą. Ściągnąłem ją, zainstalowałem i podjarany czekam aż włączę i będę grał, ale jednak musiałem się rozczarować, bo nawet luncher mi się nie chce odpalić i nie wiem co robić. Wyskakuje mi tylko taki błąd, proszę o pomoc. :)

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!