Posts by ZlyFapaja

    Cześć,


    Na wstępie chciałbym Ci podziękować za rady.

    Przekonałeś mnie do Turtle Hermita. Dziękuję również za informacje o innych klasach, bo bardzo mi się to przyda.

    Znalazłem taki o to build na Turtla, mógłbyś mi powiedzieć - jako doświadczony gracz - czy jest on w porządku do PVE? Ewentualnie, co w nim zmienić?

    http://tools.dboglobal.to/?too…3030012255111333104432130

    Poza tym, podałbyś mi jakieś rady co do samej gry (m.in. co to instancja)?


    Pozdrawiam serdecznie.


    PS.

    Przepraszam, że zwracałem się do Ciebie w rodzaju żeńskim, ale nick Zuzia zmylił mnie, wybacz :(

    Cześć,


    Dziękuję za odpowiedź. Przeglądając różne fora dotyczące DBO, często przewijały się propozycje Turtle Hermita i Plasma Majin jako klasy dla początkujących. Z racji, że tym pierwszym grałem już na tajwańskim serwerze zdecydowałem się na Plasma Majin.

    Mogłabyś mi doradzić czy to dobry wybór? Czy może mam zdecydować się na coś innego?


    Pozdrawiam.

    Hejka,


    Pragnąc nie zaśmiecać forum kolejnym tego typu tematem chciałbym podpiąć się do tematu.

    Jest newbie, pomimo tego, że grałem około rok na serwerze tajwańskim, muszę niestety stwierdzić, że wszystko wyparowało mi z głowy.

    Na dodatek miałem jedynie jedną postać jaką był Turtle Hermit (ze względu na to, jak bardzo Martial Artist był oceniany na postać only PVP).

    W skrócie - klasa dla kompletnego newbie.


    Pozdrawiam, Zły Fapaja.


    Jeszcze tylko jedno pytanie, z racji, że gra jest w pre-open beta, wszystkie postacie zostaną usunięte kiedy wyjdzie DBOG "oficjalnie"?

    Hi,


    I did it, as you said with .net framework 3.5.1 and I've still this issue. I all the time turn it on as admin, both files are whitelisted.
    I don't know what to do now, even if I turn off Firewall, there is still this issue, even if I turn off everything there's still this issue.
    I don't turn on DBOG.exe, but DBOGlauncher.exe and there's still that issue.
    It's so annoying, I've spent around 2 days to resolve it.


    Hope that you will help me, cheers.

    Hi guys,
    I've the same problem as chinese guy has, when I turn on as administrator DBOGlauncer.exe (which is on whitelist on Firewall and antivirus, DBOG.exe also) it shows two bars on launcher and there's 0/0 and 0% I don't know what to do I downloaded DBOG twice :/
    I don't know if it's important, but I saw old videos about resolving this problem and they had a updater.exe. I'm missing that one I don't know how to download it properly.
    But when I press START, there shows the game, but it shows me "authentication failure".


    I hope someone will help me, now I'm gonna download it from MEGA, cheers.

    Tak podstawkę. Pobrałem to z mega i mam w folderze tylko 2 pliki. I ten .bin nie chce mi odpalić niczym ._. Edit: Czym odpaliłeś plik .bin ? Daemon Tools nie działa >.<

    O kurczę jak zrobiłem build z tego poradnika to porównując z tamtym to cud mód malina xD Dzięki znowu ._.
    Na Taiwanie grałem każdą klasą w sumie, ale najdłużej pod presją blokady językowej wytrwałem turtlem :D

    Szczerze to sam nie wiem jak to będzie wyglądać na tym privie. Co do raidów to sam nie wiem. Nie pamiętam wszystkiego grałem w to około 4 lata temu xD Na pewno jest max lvl, ale nie wiem jaki to jest. Dropy - zależy od priva. Expienie raczej polega na lurowaniu mobków.

    DBO upadło w październiku 2013 roku. Wyłączono wtedy ostatni serwer. Człowiek może osiągnąć poziom jedynie SSJ, Majin Kid Buu, a Nameczanin Great Namek. Na stronie masz wszystko jasno opisane. Do wyboru są 3 rasy. Człowiek, nameczanin, majin. Każda z ras może iść pod albo walki w zwarciu albo dystansowe. I taka prośba. Nie idź na początek Human > Fighter > Nick: SONGOKU92PL. Proszę. Gracze bardziej zaawansowani cisną z takich beke. A jak już musisz iść na upartego w Humana to idź pod Turtla, bo moim zdaniem jest to najprzyjemniejsza do grania klasa dla człowieka. Są zwolennicy Crane'a, ale Super Kamehame ha i Giant Kamehame ha na których ta klasa jest budowana niszczą crane'a.

    Kurczę DBO mi się tak spodobało, ale aura językowa mnie pokonała i porzuciłem ową grę. Żałuję po części i nie mogę się doczekać sierpnia, aż wyjdzie beta. Build już znalazłem, dzięki za radę. Pamiętam, tak jak powiedziałeś, że tank jest bardzo drogi. My raczej w 2 osoby będziemy grać, może jeszcze jednego kumpla weźmiemy. Dzięki wielkie za wszystkie rady, a dbmmo znam już trochę :D
    Czyli jak dobrze rozumiem to party bedzie wyglądać w ten sposób:
    a) Jeżeli speed party nie bedzie znerfione:
    - Turtle
    - Poco/Karma (jak możesz to napisz czy lepszy majin czy nameczanin do teamcompu)
    - Ultima
    b) Jeżeli dostanie nerfa:
    - Turtle
    - Ultima
    - Dende
    Będę wdzięczny jak dalej poprowadzisz ze mną dyskusję :3
    #Edt
    http://dbmmo.net/misc.php?page…0000114101341331231021000
    Co sądzisz o tym buildzie na dende ?

    Serwer na pewno będzie 4free, raz grałem w DBO i jakiegoś strasznie wysokiego lvla nie osiągnąłem i gra jest moim zdaniem trudna. Może była trudnością dlatego, iż były dostępne tylko azjatyckie serwery. Nie wiadomo kiedy serwer będzie gotowy, narazie jest w fazie alpha i w sierpniu będzie wychodzić beta. Alpha narazie zamknięta, ale polecam ci wejście na http://dbmmo.net/index.php jest to polska strona o świętej pamięci DBO. Tak odchodząc na momencik od tematu, jeżeli ktoś jeszcze tu zajrzy kto się lepiej zna na DBO to czy tez myśli, że gdyby DBO wypuściło ową gre na serwery EU i NA to by przetrwała ? W Brazylii jak i w Hiszpanii/Portugalii jest masa fanów DB.

    Osobiście chciałbym sobie zagrać turtlem bo moim zdaniem jest najfajniejszy. Kto by mógł iść do teamu pod pve ? Ja turtlem bym pograł i nie wiem co polecić koledze bo szczerze mówiąc w DBO grałem RAZ na Tajwanie i miałem 24 lvl więc jestem zielony w sprawach kto pasuje do teamcompu. I bardzo bym prosił o jakiś build dla turtla pod pve :)