Posts by Drael

    Srácok!
    Most nézem hogy open beta van!
    Van már meglévő magyar klán a szerveren amihez esetleg csatlakozni lehetne? Nem árt valami TS3 se, hogy néha összecsődüljünk ha úgy van. :)

    Wáo. 8o
    Baromi jó lenne már indulásnál magyar nyelven játszani, de szerintem esélytelen hogy működne a cucc az új fájlokkal stb.
    Most ünnepekre való tekintettel az lenne a legjobb, ha karácsonyi ajándékként elindulna a béta teszt.
    ----
    Minden fórumozónak és leendő játékostársamnak szeretnék kellemes ünnepeket kívánni! 8)

    Wáo! Egy ideje nem néztem fel ide aktivitás hiánya miatt, de most pozitívan kell hogy csalódjak! :thumbsup:
    Örülök, hogy kezdünk gyülekezni. A legújabb update-el bekerült ismét a klánrendszer, így lehetőségünk adódik majd egyből felvenni egymást, amint felszabadulunk a szerverre.


    Addig tőletek várnék pár frappáns klánnév ötletet! Olyan legyen, amit szívesen látnátok a fejetek felett! :D


    A kiadás dátuma teljes mértékben egy nagy kérdőjel.
    Ahogy tudom, elvileg kínairól fordítják át a szövegeket angolra, így ez lehet a dolog legnehezebb része. Remélhetőleg maga a script nem kínaiul van, mert mire azt átfordítják és bugfixelik addigra megőszülünk. Keresnek is fordítókat egyébként.


    KITARTÁS!!

    618447084mq1_www.kepfeltoltes.hu_.png


    Üdvözöllek!
    Ez a magyar DBO:Global játékosok szerény kis közössége.
    Remélem minél többen fogunk tábort verni a szerveren és kiépíthetünk egy ütőképes csapatot!
    Itt szabadon beszélgethettek akármiről, amiről csak szeretnétek.
    Aki csak tudja, vegye fel a másikat barátnak.
    Előre is jó játékot kívánok!
    :thumbsup: