Posts by ksiadz666

    tak probowalem nie pomaga. skillmaster nie zwraca pasywow. szkoda mi poprostu czasu wlozonego w granie ta postacia i chajsu na skillboka.
    a deneos mnie zbanowal na pomocy technicznej jak mu napisalem zeby mi chociaz hajs oddali lub jakas rekompenstate za to w grze.

    W odpowiedzi na 1 post to DBO Global niema szans z jednej prostej przyczyny. ostatnimi dniami poruszylem z deweloperami DBOG temat kickstartera i tego jak słabą reklamę mają. na pytanie dlaczego nie zarekalmują się na kickstarteże. odpowiedź brzmiała : People can already donate by getting a Founder Pack. czyli dla nieznajacych angielskiego :ludzie mogą pomagać finansowo poprzez kupowanie Founder Packa. i temat został zamknięty. czego się nie spodziewałem ponieważ chciałem zadać jeszcze parę pytań. w tym celu utworzyłem nowy temato nazwie Kickstarter pytań ciąg dalszy. w którym napisałem, że to najgłupsza odpowiedź jaką w życiu słyszalem. i skoro tak odpowiadają to znaczy ze mają w dupie DBOG zreszta nic ostatnio nie ruszyli poza forum. w dalszym poscie wypisałem korzyści płynące z kickstartera takie jak. reklama, ponieważ ludzie czesto wchodzą na kickstarter popatrzeć jakie planowane gry są a po drugie mało ludzi w ogóle wie cokolwiek o DBO. co za tym idzie mogą również pozyskać nowych pracowników i translatorów. i moim zdaniem to czyste lenistwo z ich strony, żeie proboją szukać pomocy gdzie się da. Na tą moją wypowiedz post został usunięty tak więc chyba ich to zabolało, że ktos powiedział im prawde. i właśnie dlatego stwierdzam, że niedoczekamy sie zbyt szybko dbo. Bo mają cały projekt w Dupie i to całkiem głęboko.

    Hi, I have a question to the authors. Why do not you will set your project on Kickstarter? It gave to you this injection of cash and hence the desire and means to further production.