Posts by banan13579

    lajki im spadają i sie wcale nie dziwie bo nie dość, że się spóźniają to jeszcze klienta nie wrzucą całego tylko jakieś dziwne rewelacje

    orientuje wiem o co chodzi ale w teori dzisiaj była data możliwości wejścia na serwer a jak narazie klienta brak... rozumiem że to może być ciężkie dostosować klienta ale po coś była podana jakaś data mogli napisąć że alpha będzie otwarta w najbliższym czasie nie podając konkretnej daty było to by trochę bardziej fer. Jak narazie dzień się nie skończył ale mogło by też paść jakieś ogłoszenie czy coś a jak narazie cisza. Niektórzy mocno pokładają nadzieje w ten serwer bo inne podające sie za dbo private itp w połowie to fejk jedynie ten jak narazie coś robi a ogłoszenie alfy daje troche nadziei na powrót dbo... jeżeli podają daną date to powinni być jej pewni

    wlasnie spozniają się troche juz klient miał być wczoraj a dzisiaj już szczęśliwcy (mam farta) mogli zagrać

    Ktoś wie czemu to jeszcze nie startuje i prawdopodobny czas startu i jakiś może link do klienta albo coś?

    w maiulu nie bylo zadnego klucza xdd dostałem e mail z gratulacjami ze dostałem sie na closed alpha alpha rusza 20.04 czyli jutro zobaczymy nawet nie wiem skąd to jak narazie pobrać