Posts by kwiecien94

    I have a problem with aging quest. I do everything step by step like i should do. After quest next to The big tree i should have quest in karin tower but when i come there i dont have any quest. Can somebody help me ?

    Mam pewien problem. Robię quest na dorosłość. Wszytsko po kolei tak jak powinno być i po zatwierdzeniu questa na Gorze przy tym drzewie powinienem mieć questa u Karina, lecz gdy wchodzę na wieże żadnego questa u niego nie mam. Czy wie ktoś może jak to ogarnąć?

    Hello. I have 29 lvl spiritualist. I was completing quests in a full of red ribbon mobs place. When i was killed after reloggin my chracter "has stucked". Each time when i try to log i cannot do antything, my character is standing i cannot do any move. Can some moderator of server help me with that ? i do not want to create new chracter. I wish to continue playing with my currently character.

    Mam pewien problem. Mam postać na 29 lvl, robiłem questy w tym miejscu, gdzie są same moby od RR, nie wiem jak fachowo sie nazywa ta miejscowa. Zostałem zabity i teraz po zalogowaniu moja postać "utknęła" w jakimś jednym miejscu i nie moge kompletnie nic nią zrobić. Komu mogę to zgłosić, zeby jakoś mi to ogarneli ?