Posts by Yoh

    Status serwera macie podany na stronie głównej: https://dboglobal.to/index.html
    Wystarczy tam spojrzeć, by uświadomić sobie, dlaczego możecie się "zalogować", ale pojawia się czarne tło.


    Reaso - Francuza BadPicolla się olewa. To najlepszy sposób na zachowanie spokoju własnego ducha 8o

    Na chwilę obecną, największym problemem są ciągłe DC. Przywrócenie w pełni funkcjonalnego serwera, praktycznie od podstaw i tak było dużym wyzwaniem. Biorąc pod uwagę to, z czym zetknęliśmy się w trakcie rozgrywki, Daneos i jego ekipa dużo już zrobili. Szkoda, że "drugie tyle" jeszcze przed nimi. Pozostaje tylko czekać i liczyć na to, że projekt zostanie praktycznie w pełni ukończony, a my będziemy mogli cieszyć się dobrą grą ;)
    Nie ma co wybrzydzać.

    Quote

    no niestety ludziom nie można ufać... Dzięki BadPicollo za passy co
    prawda nie udało mi się zalogować ale dzięki za gest :]

    Odechciało mi się prób logowania. Rano serwer jest zamknięty, pod wieczór natomiast login i hasło są zwykle zajęte.
    Nowe hasło jest nudne, i ktoś zabłysnął, chcąc je zmienić. Po kiego chuja zmieniać hasło na zamkniętej alfie, która lada chwila zostanie wyłączona, lol.

    W sumie, zapewne skupią się na wyszukiwaniu błędów, z nadzieją, że dostaną "nagrodę" gdy serwer ruszy oficjalnie. Odnoszę wrażenie, że gra dałaby nam tylko tyle, by można było pogadać ze sobą w świecie DBO i przypomnieć sobie "nie tak dawne czasy".
    Przeczekanie tego miesiąca do otwartej alphy nikogo chyba nie zaboli :P

    Dobrze wiedzieć, Yoguś :*
    Dzięki poruszeniu tematu Twojej bielizny, wiemy, że Francuz lubi jak mu sikają na twarz. I zapewne nie tylko.
    W każdym bądź razie, dzięki za radę dziadka zią, ale dopóki jej nie sprawdzisz, to nie mam pewności czy zadziała z twarzą... :/
    Podeślij filmik instruktażowy :/

    O cholera. Nie sądziłem, że jarają Cię takie fetysze, stary. Ja tutaj o bieliźnie, a Ty ni z gruchy, ni z pietruchy o szczynach pod pretekstem zdrowotnym. Wybacz, aż tak zboczony raczej nie jestem :/
    Wygrałeś ;/

    Wnioski są rozpatrywane w święta od poniedzialku do wtorku . Czas na rozpatrzenie to 14 dni roboczych. Czekaj na pismienne potwierdzenie przyjęcia wniosku w razie jakich kolwiek pytan dzwon pod numer: 513-ITAKCINIC-NIEPOWIEM :)

    Zadzwoniłem na podany numer i zostałem połączony z infolinią. Miałem do wyboru wiele opcji w przypadku dostarczenia mi niezbędnych informacji na temat Twojej bielizny, ale powstrzymałem się przed wszystkim i dodałem na koniec: "Ja wiem, że ona mi to sama powie!". Zachowałem się bardzo ładnie, dlatego też chciałbym poprosić o rozpatrzenie mojego wniosku już w tej chwili!
    Chcesz mnie wykończyć, wiem to! Krwotok z nosa załatwi sprawę! Wiesz jak go wywołać, Yoguś! ;(

    Oj tam, tam oj... A ja dalej sądzę, że temat damskich majteczek jest całkiem interesujący i nie powinniśmy od niego odbiegać na rzecz innych wątków. Tak więc... Wiemy, że pragniesz pokoju na świecie i nie jesteś znawczynią majtek, jednak w dalszym ciągu nie zdradziłaś mi koloru swojej ulubionej bielizny! Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo pragniesz mi coś napisać. Pomijając pospolite "pi***** się" (Safa? Yeah!), "spi******j" (Kisa? Umm, tak.) lub "nie Twoja sprawa", wiem również, iż bardzo chcesz bym poznał ten kolorek. Bo... czemu nie? Przy okazji, składam oficjalną prośbę o przybliżenie rozmiaru miseczki staniczka.
    1336364503hmmm-gif.gif

    Mimo wszystko, bardziej podobała mi się dyskusja o majteczkach Yoguś.
    Miała w sobie ten potencjał na niezwykle interesującą rozmowę o poważnych sprawach!... :whistling:

    Quote

    Yoh


    Ach ten moj wrodzony dar przekonywania :P

    To nie dar. Ty po prostu za dobrze znasz moje słabe punkty :(
    Cóż, przynajmniej będę miał za kim uganiać się bez ubioru, tak jak robiłem to dawniej xd

    Quote

    Yoh


    Ciebie bym widziała grającego turtlem :P Głównie przez te świerszczyki co dzieki nim miał wiekszy atak :p

    W sumie... To całkiem dobry pomysł! xD
    Pewnie skończy się na tym, że stworzę jednego i drugiego. Przekonałaś mnie tymi świerszczykami.
    Turekk1, grałem praktycznie samym Fighterem ale odgórnie mogę Ci go nie polecać. Pojęcia nie masz, ile kasy musiałem wydać na to, by doszedł do w miarę znośnego poziomu - ciężko się nim grało.

    Dobrze mi się grało Fighterem, chociaż miałem również okazję do wypróbowania innych klas... Ah, kolekcja kont...
    Pewnie wrócę do gry właśnie nim, głównie ze względu na sentyment do starej postaci :P