Posts by Wariat

    A noo, Fighter troszku bardziej przypominal Goku (moim zdaniem, nie wiem dla czego :D) to ludzie sie rzucili jak na cieple buleczki + dex i pozamiatane

    Moim zdaniem, chociaż 1-na osoba z każdego państwa uczestniczący w tej grze powinien dostać dostęp :D. Btw. wiadomo już kiedy będzie można pograć?

    Dokładnie nie ma co gdybać bo tak to do niczego nie dojdziemy ja po prostu napisałem o potencjalnym zagrożeniu (gdy będą 2 servy to powiedzy uprise będzie ddosowało DBOGlobal i ludzie pouciekają bo lagi). Zrobi się wszystko jak należy i będzie cud miód malina

    Powitać ciebie również WszechSan :) Nie nie chodzi mi o to ziomeczku żeby ddosować świat tylko żeby w jakiś sposób się przed nimi bronić. To jest bardzo popularne i sądzę że ludzie z D.BOR wiedzą o tym i jestem pewien na 100% że takie ataki będą przeprowadzone :D

    Chlodniak, to widze ze bardzo malo wiesz ;) Goscia ktory robi ataki bardzo trudno jest wykryc gdy ma zmienne ip wiec moze robic co mu sie zywnie podoba . Bardzo popularne w srodowisku CS'a, lecz takze moze zrobic to kazdy (nawet ja) wpisujac glupie tak naprawde rzeczy, IP na ktorym jest server, cala serverownie wywalic jak mi sie tylko podoba :|. Co z tego ze jest to nielegalne? Trawa tez jest nie legalna i robi sobie ktos cos z tego? Wiec zastanow sie :). Komu sie bedzie chcialo? Kazdemu kto ma na to ochote i mozliwosci :) Nie obciaza to wgl kompa kolesia ktory przesyla ddosy, ani neta, musi miec tylko kompa wlaczonego :p

    btw. myślę że dogi nie będą znów po xxx kk :D jak nie po 1kkk
    Sorry za spam ale mam jeszcze 1 ważną sprawę do poruszenia. Dużo się słyszy teraz o atakach typu Ddos (obciążanie neta, serverów i tym podobnym). Czy przygotujecie jakąś ochronę przed atakami innych konkurencyjnych serverów Nady? (D.B.O.R itp)? Bo sądzę że coś takiego może się stać