Posts by Szczeepan

    hmm, przecież dyskusja ogólna juz jest. Mamy kolejny temat do ogólnej dyskusji. Jestem przeciwny zakładaniu kolejnych takich tematów.


    Chyba założe temat, który oprotestuje takie wasze zachowanie.

    Francuz Ci wyjaśnił 3 posty wczesniej, czemu tak robił :p. No w sumie troche ukryta ta opcja rejestracji jest, a powinno byc wręcz przeciwnie. Ten guzik powinien pojawiac sie wszedzie dopoki sie nie zarejestrujesz :P


    nie czytam jego postów wnikliwie

    Oh dzięki Esdeath w ogóle założyłam tu konto. Zarejestrowałam się tu specjalnie, żeby mu napisać zeby jak narysuje jakiegos fanarta to żeby nie pokazywał każdego w innym temacie. Przynajmniej teraz wiem po co mnożył tak te tematy


    po co zakładał osobne tematy dla każdego fanarta? Ja na początku nie miałem tu konta bo nie wiedziałem gdzie jest guzik rejestruj na forum :(

    Żeby obudzić was z tego marazmu na forum pomyślałem aby zorganizować pewną grę. Polega ona na uśmiercaniu albo wysyłaniu do nieba określonych osób. Niech to będą osoby znane z tego forum i z dbmmo.net. Każdy z postujących (nie częsciej niż raz dziennie) ma prawo dać komuś punkt życia albo punkt śmierci. Każda zabita lub wyniesiona osoba do nieba musi być zastąpiona kolejną. Podmiany dokonuje osoba, która zadaje ostatni punkt danej osobie. Na początku każda osoba ma 5 pkt. Do nieba idziemy jak zdobędziemy 10 pkt a do piekła jak 0 pkt. Nowy dzień liczy się od północy czasu polskiego. Proszę o przeklejanie ostatniego wpisu (mój jest pierwszym i na początku gry także ostatnim wpisem). Proszę jeśli to możliwe pamiętać o kolorach i fontach.


    Dla przykałdu:


    Zaczynamy:


    Niebo:
    pusto

    Ziemia:

    Nady93 5
    Daneos 5
    Francuz 5


    Piekło:
    pusto

    @Szczepan Skoro tak bardzo chcesz być moim ziomem, to może zaczniemy od odblokowania mi postów i ShoutBox'a na dbmmo?


    widocznie coś nabroiłeś znowu :(



    BTW. najwięcej postów w działach narodowych jest u nas. Ale ciekawe czy tam też taki spam odpierdalają jak u nas xD

    Ogarnąć się ziomy.

    A Co do tematu Alpha testów, to jego celem jest sprawdzenie link testów i podstawowych funkcji. To jeszcze nie CBT gdzie właśnie na wszystkie bugi zwraca się uwagę. Zasugerowałem Daneosowi, że jeśli chce zdobyć więcej lajków i rozgłosu to powinien rozdać klucze osobom co będą streamować te testy albo potrafia robic filmiki i wrzucac na youtube, a nie wg klucza, że jest tłumaczem czy moderatorem. Tłumaczenie to inna para kaloszy niż robienie rozgłosu. No ale nie posłuchał, trudno mu zmienić decyzje podczas rozmowy z kimś i jest głuchy na argumenty czasem. Co do jego spraw prywatnych, to jest takim samoukiem. Kiedyś zrobił prywatny serwer Metina i zapewne zostało mu trochę oszczędności, zeby teraz pisać kolejny projekt, a na odcinanie kuponów i zarabianie przyjdzie czas jak zrobi release. Oprócz niego jest jeszcze 2 innych doświadczonych devsów i robią kolejne punkty do osiągnięcia celu. Natomaist Reve skupia się na marketingu. Zobaczymy z czasem która droga bardziej popłaca.

    (...) mam nadzieje że DBOG będzie można odpalać w piaskownicy ;D bo inaczej kijowo z buffami ;)

    Nie będzie GameGuarda zatem nie będzie blokował sandboxie oraz nie będzie blokował multiklienta.

    its been so long, was it 60? yeah now i remember it was 60, but man before that patch leveling was NOT easy! reps and mobs gave like 55k and a level was like 15 million around 50. Those reps took 20-30 mins a peice if you were a fighter with IT or if you had teleportation popo stones. and there were like 50 mobs per rep.


    NOT EASY.

    Yeah but remember that TMQ gave u more exp (TMQ1 40k or as i remember TMQ4 100k exp). Quests from map gave 30% till next lvl. That stages was awfull and when they gave rep quests it was a little better but still boring and long time grinding (and if u want lvling by rep quests u need to spent plenty of Zenny).

    Temat w którym możemy pofantazjować co jeszcze można dodać do DBO.
    Ja dodałbym system mistrz i uczeń, drugi poziom aging questa (u Kamiego) oraz guild bank z wypożyczalnią sprzętu dla gildiowiczów (czasową).
    Nie piszcie o nerfie SK czy balansie profesji bo to wiadomo, skupmy się na nowinkach.

    Ten temat służy również do luźnych tematów, czy trzeba założyć nowy temat ?


    raczej lepiej jakby były tematy (tak ja preferuje), ale nady ma w dupie moderowanie polskim działem a nikt nie sprawdzi mu jego efektów prac (bo nikt z kadry wyżej nie zna polskiego) - zatem póki nikt niczego nie zgłasza to nady nie ma pracy a nas nikt nie warnuje. Typowy trejd win-win. Zatem rób jak chcesz :)

    Jak w temacie. Kim będziecie grać? Ja zagram Crane o ile uda mi się przekonać wszystkich, że ta klasa jest skazana da bycia OP w PVE i PVP.

    gildie narodowe przy powstawaniu KR i TW były, ale zawsze potem powstawały podziały. Najlepszy start polacy mieli na TW S2, gdzie na początku dobrze nam szło, ale jak to zwykle bywa potem się rozeszło na 2 frakcje. Podział z biegem czasu nie służył nam i zostaliśmy wyparci przez inne społeczności/gildie.

    good news to hear.
    Hope exp/drop stages will be increased to explore world faster. I dont prefer to have already 70 lvl and play because some bugs coud be not found.