Posts by kosa

    Wiec wychodząc z założenia, żeby uprzyjemnić czas spędzony podczas grania w DBOG postanowiłem zorganizować kolejną a zarazem pierwszą edycję na globalu Turnieju dla polskiej społeczności. Jako iż mam już jakieś doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez z Taiwanskiej wersji gry oraz z innych gier i lubię takiego typu zabawy ogłaszam co następuje:


    1.) Turniej będzie podzielony na poziomy:


    - kid budokai 1-30 (nie ma sensu go rozkładać bardziej, do turnieju jest wystarczająco czasu by doexpić)


    - 30-40lv


    - 40-50lv


    - 50-60lv


    - 60-70lv


    W zależności od ilości ochotników może to być zmodyfikowane.


    2) Można zgłaszać więcej niż jedną postać byle nie były w jednym przedziale


    3) Wszystko co oferuje gra jest dostępne i można używać- to nie jest już azjatycki serwer więc każdy ma dostęp do jakiegoś premium zestawu.


    4) Jako organizator nie uczestniczę w zawodach by być bezstronnym i jestem głównym sędzią.


    5) Nagrodą za konkurs będzie oczywiście Zeni zebrana ze wpisowego + sumę powiększoną przez sponsorów. Ja do su


    my dorzucam 50 milionów zeni.


    6) Kwoty wpisowego:


    1-30 - 1kk


    30-40- 5kk


    40-50 - 10kk


    50-60- 20kk


    60-70 -30kk


    Kwoty mogą zostać zmienione jeżeli będzie nacisk od większości graczy


    7) Zgłosić się można przez odpowiedz do tego wątka lub w prywatnej wiadomości do SpiritKosa


    8) Termin zgłoszenia: do 15 października do godziny 23:59


    Jako iż pracuję jest też potrzeba osoby która pomoże przy organizacji. Osoba taka ma prawo uczestniczyć w turnieju ale nie może sędziować swojego przedziału lv

    NIe mniej jednak jak pisalem jeśli gra nie będzie zarabiała kroci to nikt raczej nie poniesie zadnych konsekwencji. Mam nadzieje ze to sie nie skonczy na postawieniu tylko serwera, tylko jakies upgray beda

    Metin = gówno
    Dragon Ball = marka znana na całym świecie.

    czy ja twierdze ze metin jest fajny? mowie tylko ze tam serwery prywatne sa bardziej rozpowszechnione i popularne od oficjala wiec co do praw autorskich mysle ze nie ma co się martwić, mowilem tylko jak wygląda tam sytuacja z serwerami. A co do tego ze zalezy od firmy czy sie przyczepi to racja, tylko gra musi być BARDZO popularna w necie zeby przykłuć uwagę. Myślę, że jeśli gra nie będzie warta wiekszej sumy to sie nikt nie przyczepi, a po drugie gdyby gra miala wielkie wpływy to by serwerów nie zamkneli tylko gdyby był otwarty cash shop dla europy to te zyski by inaczej sie przeliczaly...

    Co wy macie takie czarne mysli, pozwole sobie tu przytoczyc przykład metina, Wersja oficjalna wciąż istnieje lecz są też privy które zarabiają podobnie jak nie wiecej niz oficjalna wersja gry