Posts by Lechu

    Poziom intelektualny??? Piszesz do Pana Magistra inżyniera najbardziej prestiżowej uczelni technicznej w naszym kraju więc nie truj mi tu dupy o inteligencji bo takie łajzy prawdopodobnie nawet do pięt mi nie dorastają. Trolling, który uprawiałem na tym waszym forum miał tylko i wyłącznie na celu rozruszanie go i rozbawienie postronnego obserwatora. Nigdy nie przeklinałem nie bluzgałem i nie odwalałem chamówy pełna kulturka zawsze i wszędzie i najlepsze jest to, że ty to wiesz. Wy sobie coś ubzduraliście w tych waszych łbach i postawiliście za cel mieszanie mnie i mojej grupy z błotem a teraz kisicie się sami na tym pustym forum. Jakoś z niektórymi od was się dogadałem np. zapytaj Stridera czy jestem pierdolniętym na głowę dzieciakiem?? Bo sobie z nim gadam od niedawna na fejsie i spoko nam się rozmawia, z gośćmi których poznałem i miałem w grupie 5 lat temu wszyscy jesteśmy kumplami na fejsie i sobie piszemy do dzisiaj. A nie czekaj wy nie znacie się na fejsie bo wy nie tworzycie paczki tylko gracie w grę i banujecie na forum. Jesteście dziećmi bez życia. Do gildii biorę gości, którzy nie mają kija w dupie jak wy młotki tylko chcą sobie pograć na luzie i się pośmiać z domieszką uszczypliwości ale dlatego możemy sobie na to pozwolić bo jesteśmy zgranymi ziomkami, którzy znają się w realu i z chęcią wprowadzę do tego grona każdego zajebistego człowieka.


    Tak, że pal wrotki stąd razem z gogu na wasze forum dla płaczków bez krztyny poczucia humoru...


    I WYNOCHA Z MOJEGO TEMATU GILDYJNEGO JAK MACIE JAKIŚ PROBLEM DO MNIE TO SOBIE PISZCZCIE W ODPOWIEDNIM TEMACIE BO ŁAMIECIE REGULAMIN A TACY Z WAS PRZECIEŻ SZERYFOWIE PRAWA FORUMOWEGO!!!!

    NO WITAM. Widzę, że 2 przychlastów francuz oraz songogu mają jakiś problem do mojej osoby i moich pretorian. Nie spamujecie mi pionki pod tematem gildyjnym tylko jak chcecie mi coś powiedzieć to słucham tutaj, Czekam na was toksyczne szczury...

    Dobra bo widzę, że zaraza się rozprzestrzenia. Małe ostrzeżenie dla nieświadomych graczy


    Osobnik "Songogu" to mówiąc całkowicie delikatnie i subtelnie świr. Tak świr nie mam żadnego innego określenia dla tego osobnika. Kim jest "Songogu" ? Otóż jest to admin na Polskim zdechłym forum o tej grze. Jest tak "zajebistym" adminem, że wszyscy z tego forum uciekli i ono generalnie zdechło a jedynymi ludźmi którzy tam cokolwiek piszą są admini:


    1.jpg

    kolorowe nicki to admini, gadają sami ze sobą, to zakrawa pod parodię :V


    Zarzucasz mi toksyczność a sam fatygujesz swoje ulane dupsko na mój temat gildyjny i spamujesz jakieś śmieci. Mało tego, że spamujesz to obrażasz każdą z ponad 30 osób z naszej gildii. Kolejna sprawa pionku co ty mi tu piszesz, że zostaliśmy wykluczeni???? Z Czego? Polskiej społeczności czy twojego forum dla adminów? :V To nie jest tak, że my zostaliśmy wykluczeni z Polskiej społeczności... MY TWORZYMY POLSKĄ SPOŁECZNOŚĆ i za każdym dniem dołącza do nas coraz więcej Polskich graczy i świetnie się bawimy. Tak że wykluczyć to ty możesz sobie najwyżej wyjście do KFC, żeby nie ulewać się jeszcze bardziej.


    Tak, że pal stąd wrotki synek i nie zawracaj mi więcej gitary

    2ppcu2g.png

    Witam serdecznie z tej strony Lechu. Zapraszam do nowej ( starej ) legendarnej gildii "Haters" starzy gracze pewnie ją pamiętają. Nowi niekoniecznie, w skrócie najbardziej zajebista gildia utworzona z elitarnych graczy przeniesionych z byłej największej Polskiej gildii w historii tej gry czyli XPOLAND. Teraz powracamy by znowu zajebiście się bawić w tej grze. Chcesz należeć do najlepszej Polskiej gildii? Zapraszamy, spotkasz tam wykluczonych z niedorozwiniętego polskiego forum legendarnych graczy takich jak "Lechu", "L2P", "Masacre" czy "Wojtas1993" no w skrócie wyborna elita buntowników. Oczekujemy od was przyszli kompani jedynie dojrzałości i dystansu do większości spraw czyli po prostu nie chcemy ludzi z kijami w dupach. Zapraszamy również starych wrogów oprócz "Songogu" i "Francuza" :V na pewno będziemy się razem świetnie bawić ;)


    15wma09.jpg


    Jeśli chcesz dołączyć pisz w grze do:

    Lechurion

    Bajek


    TS i sprawy komunikacji ogarniamy dopiero z przyjętymi, do zobaczenia i usłyszenia w gierce pozdro!


    PROSZĘ O PISANIE W TYM TEMACIE TYLKO OSOBY UBIEGAJĄCE SIĘ O CZŁONKOSTWO W NAJLEPSZEJ POLSKIEJ GILDII HATERS!!!!