Posts by Reaso

    Chlodniak - Wolałabym jednak unikać wszelakich burd. Średnio się to prezentuje, zwłaszcza w czasie gry.
    Gdy wznowią testy będzie znów się działo ;p

    BadPicollo - sugerujesz, że jestem zła? Twój wybór. Jeśli chcesz mi coś zarzucać dalej, proponuje uczynić to co wspomniał Kraksa, pisz na PW.



    Kraksa - Dobrze prawisz. Wiele jeszcze przed nami.

    Nie wiem co zamierzasz udowodnić kontynuując tą dyskusje, ale dowiadywać się też nie zamierzam. Wielką panią nie jestem, nikogo nie udaje, ani nie miałam na celu prowokowania Ciebie, czy kogo innego. Biorę udział w dyskusji jak każdy, jeśli Cię drażnię, to zwyczajnie w świecie mnie zignoruj. Tyle.

    Wyrażam swe zdanie jedynie. Nie moja wina jeśli Ci to nie odpowiada.
    Nie wiem po co pianę toczysz, nie skrytykowałam nikogo i niczego. Mało dojrzałe z kolei jest używanie wulgaryzmów, co Ci to daje w tej chwili?

    Pisali o przedłużeniu testów do przyszłego tygodnia.. a przynajmniej pojawiła się chwilowo taka informacja.
    Polska gildia? Ha ha, ok fajnie pięknie. Byle tylko nie nazywała się kretyńsko -.-'

    Na DB warto poczekać, to nie jakiś podrzędny tytuł czy coś ;p
    I fakt wypada docenić pracę tej ekipy, wszak to dzięki nim jest szansa na to, że pogramy.

    2016? Dajesz im sporo czasu ;p
    Póki co albo coś obiecują, albo siedzą cicho. W sumie nie dziwie się im, zrobili ludziom tyle nadziei...
    Gdy przychodzi do testów, albo późniejszych aktualizacji to zawsze coś jest spieprzone przez "górę". Taki mały urok niektórych gier...