Kilka questów

  • Siemka, gram sobie Namkiem i mam 22 lvl, na 21 przeniosłem się do Lasu Korin gdyż wszystkie nie zbugowane questy tam porobiłem... Teraz nie mam w całym Korin questów żadnych a wziętych, nie skończonych z 20 -.0
    Problem w tym, że żaden z tych questów nie ma strzałki, kółka itp itd w żadnym z dendżonów (po lewej na górze i po prawej na górze).
    1.Uknown Object - Wiem, że należy item ze znakiem "?" otworzyć w sklepie, ale nie loota mi nic takiego...
    2.Join Ranked Matches - Czy również są zbugowane? Piszę, że następny mecz za 4 minuty i co chwile się odświeża by znowu pokazać 4 minuty xd
    3.Mixed Capsules - Gdzie to właściwie było ta maszyna i jak jej użyć?
    4. Korin Tower - W queście chodzi o "zebranie" dużych korzeniu pod Korin Tower, jednak czy są również zbugowane, bo nie mogę kliknąć ani nic? :P
    5. Red Pants Army - Chodzi o zabicie Engineer corps 0/6, Supervisior 0/4 i Field Supervisior 0/2.
    6. W next misji chodzi o zabicie Taopaipai X i White Junior gdzie są? :P
    7. Dai Erma - Tutaj chodzi o zabicie Stylish Hat 0/1 i Stylish Ring 0/1 gdzie?
    8. Zabić Giran Descendant, gdzie?
    9. Ribbon Undegrounds Ruins - Zebrać RP Excavator 0/10
    10. To samo co wyżej ale Gold Bullion 0/10
    11. Coś z Taopaipai X "Residental Construction Grants 0/1"
    12. Pojedyncza misja na Taopaipai X 0/1 pewnie zabicie?
    13. Secret Documents of the chief 0/1
    14. Crazy Water Jackal 0/8 i odliczanie 9 minut



    Oczywiście moje pytanie brzmi, jak wykonać te questy, gdzie je wykonać? Mam również inne pytanka:
    1. Czy postacie obecne zostaną skasowane przy ogólnej wersji gry?
    2. Jeśli powyższe questy są zbugowane, jak mam wbić wyższy lvl prócz expienia, które spooro trwa na tych mobkach ;/. Dodam, że questy nie zbugowane w startowej mapie zrobiłem wszystkie, przeniosłem się tutaj i nie mam zbytnio misji do robienia, jest jakaś jedna jedyna z czasem 40 sekund, ale nie wiem co tam zrobić XD

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!