Posts by nanton1010

    na początek skupie się na pve żeby ogarnać gre i nie nie wybieram takich nicków ;x myślałem nad majinem ale to wyjdzie w praniu ;d pewnie zrobie wiekszosc mozliwych postaci i poprostu sprawdze ktora mi się najwygodniej gra ;d jest jakiś lvl maksymalny czy cos takiego? czy mozna expic bez konca? i jak wygląda "drop"? czyli czy np. wypadaja jakieś bronie? (tak wiem to bezsensownie brzmi) ubranie itp.? i czy gra pve polega tylko na bieganiu i zabijaniu mobków czy tak jak w wow'ie są kilku osobowe "raidy" czy coś takiego?

    ok dzieki wielkie na info. obczaje tą stronke, czyli jak na moją głowę wychodzi że bedzie podobne do wow'a, sądzę że jak już wystartuje to będzie to jedna z najlepszych gier mmo, a właśnie jak w DBO było z transformacjami? normalnie mozna było osiągać poziom ssj, ssj2, ssj 3 itp? jakie postacie były do wyboru itp?

    Witam jak w temacie, czy opowie mi ktoś co i jak z tą grą? to będzie moja pierwsza przygoda z DBO, i czy juz waiadomo +/- kiedy wystartuje server i czy bedzie darmowy itp.? jestem kompletnie zielony w tej tematyce wiec bylbym wdzieczny jakby ktos mi opisal co i jak. z góry dziekuje :)