Posts by Ekwador

    Problem występuje przy próbie uruchomienia gry czy dopiero po jakimś czasie w trakcie.


    Błędy tego typu często występują z powodu brakujących bibliotek vcredist, sprawdz czy masz zainstalowane wszystkie wersje, jeśli nie to doinstaluj. Jeśli to nie pomoże to zaktualizuj directX, uruchom grę jako administrator lub w trybie zgodności, ewentualnie przeinstaluj grę(najlepiej w innym katalogu).


    Nie muszę chyba wspominać o sprawdzeniu sterowników graficznych(to prawie na pewno nie to ale nie zaszkodzi sprawdzić).


    Na ten moment tylko to mi przychodzi na myśl.


    Jeśli nic nie pomoże to skontaktuj się z Daneos'em


    P.S
    Nie jestem tego pewien ale chyba DBOG w ogóle ma problemy z działaniem na win 10

    no there doesent have to be another server like i said. Simply set aside one channel for vip

    But you know, for now server have limit of users so if daneos add now new channel for vip then probably others channels will be have smaller capacity so that have no sense (anyway it's my opinion). You should be more patient.


    And sorry for my wooden english :P

    WItam, mam mały problem z włączeniem się gry . Wiem , że servery są off chwilowo , ale mimo tego powinno się coś pokazać.


    Problem polega na tym , że przy każdej próbie uruchomienia gry , wyskakuje jedynie białe okno i nic więcej sie nie dzieje. Widziałem gdzieś na forum już podobne tematu , ale u nich pokazały sie chociaż wybór channel.

    U mnie to jest norma, po prostu trza to przeczekać. Najpierw mam biały ekran, pózniej klikam(pojawia się brak odpowiedzi), czekam dalej aż się załącza muzyczka i działa elegancko(a przynajmniej u mnie to tak bangla).

    1)First thing
    They can't do that because they haven't coded time rift yet.


    2)Second thing
    It's "polish community" so there everyone should use polish language

    Developer gry już o tym wspominal bo było wiele takich przypadków czasami jak jest wyłączany server żeby coś dodać to cofa wszystkim grę o jakieś 30 min czyli jak wziąłeś misję w tym czasie to tracisz je bezpowrotnie. Sam tak miałem na 42 lvl :(

    Za każdym razem jak mi się to zdarzyło to mogłem rozpocząć questa od początku. Więc nie bezpowrotnie :). Niestety cofanie postępu po wywaleniu serwera jest raczej nieuleczalne


    I CANT SEE ENEMY NAMES:so i'm at least 2-3 days into the game,one day when i logged on on every single enemy it had "???". I'm still playing the game,but i don't know which enemy to kill so it is very hard to complete mob farm quest. If you have had this problem can you please tell me how to fix it so that way i can enjoy the game. :thumbsup:

    Try repair your scouter or buy new one

    na pietnastym jest drugi quest na latanie, żeby go wykonać musisz użyć zwoju latania. Na stałe latać uczysz się na 30lvl (wraz z dorosłością i master klasą) ale aktualnie nie zostały one jeszcze zaimplementowane więc w tym momencie dostępny jest tylko sposób latania ze zwojów.

    Przetłumaczę ci to na polski. TLQ(time rift) nie zostały jeszcze oskryptowane więc niema możliwości wykonania tych questów. Jak tylko Daneos ogarnie stabilność serwera ma wziąć się za dodawanie nowych żeczy. Czyli tak czy inaczej jeszcze trochę trzeba będzie poczekać

    Just try set gamma in the middle, probably you can have otherwise set gamma(than nootch) in your monitor. That can be problem

    So now that i'm lvl 15 i can do the flying quest thingy. I already did the first part but now the NPC wants something with "Bukujutsu base reels". I have no idea what i have to do. Can someone explain to me what i need to do?

    Try to use flying scroll

    Maybe something like names of dragon balls:


    1)Ī Shin Chū (one-star dragon ball)
    2)Aru Shin Chū (two-star dragon ball)
    3)San Shin Chū (three-stars dragon ball)
    4)Sū Shin Chū (four-stars dragon ball)


    etc.

    Nie trzeba być Herlokiem Sholmesem żeby domyśleć się że będą 3 główne problemy:
    1)stabilność
    2)kolejka do wbicia na serwer
    3)ból dupy świeżaków że niektórych questów wciąż się nie da skończyć :P...


    Jeśli chodzi o bugi to na deweloperskim nie było źle, tylko cholera wie co będzie po przeniesieniu bazy danych i zapchaniu serwera ludźmi.


    Co do kont to po prostu po Pre-open będzie reset postaci żeby uniknąć późniejszych błędów(to trochę tak jak w niektórych grach że po zainstalowaniu patcha powinno się zacząć grę od początku)

    Serwera deweloperskiego już nie będzie więc prawdopodobnie serwer pre-open beta przejdzie po prostu w Open bete, przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie sądzę żeby founderzy byli skorzy czekać dłuższy czas pomiędzy otwarciami serwerów, zwłaszcza że Daneos(jestem prawie pewien że to był on) już kiedyś stwierdził że nie będzie robił zamkniętej bety.

    "The Pre-Open Beta Test will last until we complete Dungeon, TLQ, TMQ, and other important System.
    Once we complete the game with all its function we shall move onto Open beta."
    Wynika z tego że pre-open beta będzie otwarta aż do otwarcia open bety, tym bardziej że serwer developerski ma być wyłączony na stałe