Posts by NaTTs

    Hello, I need answers , I want to know if the characters in the game will be deleted apart from dbo 2.0, if all the characters will be deleted, or some will be able to keep their accounts, because I had some characters, but after a while in which I did not enter game, they're gone.

    Cum te numesti in joc NaTTs ?

    Joc pe un majin , abia am inceput am lv 10 , imi este ciuda ca trebuie sa o iau iara tot de la capat ,dar aia e , stiu ce sa fac mai bine acum decat inainte ,sigur ma numesc GetUp

    nu am mai intrat in ultima vreme , am crezut ca serverul o sa fie resetat si tot progresul va fi pierdut

    Pai nu so intamplat asta deja ,pentru ca eu nu mai am contul cel vechii , cu toate caracterele mele care am investit ceva timp in el , cu un caracter eram la lv 60 si mai aveam altele care erau intre lv 40 si 50. nustiu ce so fi intamplat cu ele , stiu doar ca user name de pe un anume caracter inca este valabil deci ce inseamna asta ..

    Hi, world I need help, I had an account with several characters, but I forgot the name of the account or it was blocked but I don't see a reason or maybe even deleted, I didn't enter more than half a year, it would be a possibility to find my account only with the name of the player in the game, because the name is still valid. or who has any idea of this to answer me please ..:saint::saint:

    Se pare ca mai sunt oameni devotati acestui joc , imi pare de bine de cunostinta , daca vrei poti sa lasi si numele playerul care joci cel mai mult, poate ne vedem in joc :D

    Pot sa spun ca mai sunt doar eu ,care mai da cu ochiul pe aici sa vad ce se mai intampla .... , am fost odata o comunitate micuta , dar multi au renutat , pana si eu am renutat ,mi-am pierdut si contul care am investit ceva in el timp si truda . Mi-ar placea sa revenim , daca vrei sa mai discutam ma poti contacta .

    I have a question that is best on a turtle hermit, critical energy or critical hit rate by. I would like to know, that is if you have 7% critical hit rate is or someone to explain to me.:/:thumbup:

    Uni din noi ne-am tot gandit ca daca am reusi un nr sa ne adunam , am face un guild in joc de romani ,nu neaparat romani dar in mare parte romani asa multi le-ar fi mai usor sa jucam , mai ales incepatori sau cine nu o jucat niciodata acest joc ..in fine asta e pe plan vitor .

    Sa nu uitam ca suntem si putini, si unii dintre noi joaca pe cont propiu, noi chiar nu avem pe cineva sa se implice sa atraga mai multi, lipsesc organizare si multe.

    Avem mai sus un canal făcut de Towy intrați pe discor este linku mai sus sau aici

    Avem mai sus un canal făcut de Towy intrati pe discor este linku mai sus sau


    https://discordapp.com/invite/FafQPTk

    Alex bine ai venit cum am zis , poate cu vidiou tau putem atrage mai multi romani , nu multi stiu de el cum ai zis si tu ,tonele de jocuri care sunt azi. Initial acest joc inca este in dezvoltare daca o sa joci ceva timp in el o sa vezi ca mai sunt inca multe de refacut la un joc ca asta , dar in timp cred ca o sa fie un joc tot mai ok , mai ales ca stim uni cum o inceput acest joc.

    OK, oameni buni astfel sa dat drumul la open beta: D, cine e roman mi-ar placea sa stiu, scrieti fiecare nume caracterului care jucati?

    Auzi e ceva neregula cu dbo , pare buguit sau e de la mine . nu imi apara fetele la avatarele care le am ciudat ...

    Eu numai am breasla omule , am avut si so spart am fost la inceput vreo 5 on intruna dar am vazut ca nici aia macar 5 nu o mai intrat am sparto.

    As face alta dar daca as sti ceva romani...î