Posts by Chlodniak

    Przyznam że wygląda to dla mnie dojść absurdalnie, 3 lata temu ciężko było o zangielszczenie, a tera jest jeszcze polski. Chociaż to chyba pozory, w końcu nawet nie ma pełnego ang ;)

    I just paused the video, send a screen to friend and started to think about droping it. At the end I completed this episode, further animation were just like toei, save as much money as we can but at least failure animation from 5th episode didn't repeat. Still choreography sucked imo. The movies stays much better than this, maybe I'll enjoy this when they end up re-making movies.

    Ja czekam osobiście już pół roku, nie wiem jak inni, chyba BadPicollo oraz Chlodniak czekają jeszcze dłużej, osobiście też się nie mogę doczekać.
    Ale ani razu się nie załapałem na testy :C


    Możliwe że 1 września będzie już dostępny dla wszystkich (MOŻLIWE) :D


    Deka dłużej , grałem jakos w 2011 i pozniej do zamkniecia w 2013. W październiku strzelą 2 lata.

    I just want say that the Seiyū voice actor of Master Kai suck and he should be removed/replaced by someone else, because he don't act like the anime character, all time his voice tone is same, when the anime character is mad the tone of voice not changing, all time the same tone is looks and sound very retarded for me, like he register his voice without watching anime idk why no one in toei animation doing nothing with him, he should be kicked out.


    Must agree, even though laugh coz of toriyama's humor, kai's voice actor spoilt atmosphere. I wish that they swap actor but I don't realy believe in it.

    Panowie proponuje zalozyc jakas konkretna gildie gdy juz bedzie mozna grac My polacy powinismy sie trzymac razem. Gralem w te gre ma taiwanskim serwerze naprawde jest super wbilem tam 67 lvl turtlesem i op imba.


    GoGo pOlakOs


    Sposób w jaki to napisałeś sprawia wrażenie jakbyś pisał do swoich rówieśników z podstawówki, no offense.

    2016? Dajesz im sporo czasu ;p
    Póki co albo coś obiecują, albo siedzą cicho. W sumie nie dziwie się im, zrobili ludziom tyle nadziei...
    Gdy przychodzi do testów, albo późniejszych aktualizacji to zawsze coś jest spieprzone przez "górę". Taki mały urok niektórych gier...


    Czekam od zamknięcia tw czyli gdzieś końca października 2013. I śledzę ruchy naszej ekipy od grudnia 2014. Czekam i tak w chuj, mogę poczekać do 2020 jeśli trzeba, płacić za grę nie zamierzam a i nikt inny i tak nie zrobi tej gry to co mi za różnica. Prawda jest taka że gdybyśmy mogli to byśmy już od dawna grali na jakimś serwie, a skoro każdy z nas czeka , to co mu za różnica jak długo skoro i tak będzie czekał.

    Nastawiam sie na 2016. W między czasie wyjdzie sporo ciekawych gier więc na nude i tak nie będę narzekał. Co do samych testów, to przeprowadzenie ich jest praktycznie nie możliwe przez dc. Zobaczymy co zdziałali przez te 2 dni i co z US który jest ale jakby go nie było ^.^ .
    Jeśli do bety nic się nie zmieni to otwarcie tej gry pewnie będzie równie wielką katastrofą co ta alpha.

    It's up to our Developer's. I wish we could log in at 00:00 am 15th june , but I would expect around 8-10 am. Speaking ofc about center europe time . We have 11:18 pm atm.