Posts by Chlodniak

    Jeśli o s1 chodzi to na jakieś 4 miesiące przed zamknięciem głownie turtle i sk były w dużych ilościach. Jak MA to ludzie doradzali MS , bo fighter miał jakiegoś nerfa czy cuś(nie grałem w czasie gdy wchodził patch, akurat przerwe miałęm także nie wiem). Ze wzgląd na ceny cranów było mało a przynajmniej tak zakładam. SK op także to wiadomo no i jeszcze ultimate buu sporo chodziło jeśli dobrze pamietam.

    Bez przesady, płynniejsze animacje rzeczywiście by się przydały, małą możliwość edycji postaci przy dorastaniu też nie byłaby zła a ranking może zmotywowałby do dalszej gry. Szczerze po wbiciu 70 nie bardzo chce się już grać.

    Zastanawiam się czy ktoś z polskiego działu dostanie klucz i opisze na forum jak idą prace na bazie własnych spostrzeżeń, jakieś video czy coś. Chociaż skoro to pierwsza próba to będzie sporo problemów.

    Nie chodzi o fant czy go lubimy czy nie tylko poziom obu gier. Metin nic nie znaczy a marka db już sporo, to 2 inne światy. DBO bazuje na czymś bardzo rozpowszechnionym a metin to metin i nic więcej.

    Co wy macie takie czarne mysli, pozwole sobie tu przytoczyc przykład metina, Wersja oficjalna wciąż istnieje lecz są też privy które zarabiają podobnie jak nie wiecej niz oficjalna wersja gry


    Tego nie można porównywać, to zupełnie różny kaliber.

    @Dejsu Oni mogą być zniszczeni za użycie samej marki Dragon Ball'a. Wystarczy aby server rozrósł się na większą skale, a ktoś z góry ich ściągnie.


    Zgadza się , ale przy tak niewielkich rozmiarów community, to raczej najczarniejszy i mało możliwy scenariusz. Trzeba być dobrej myśli w końcu wątpię że azjaci pochwapią się na coś tak drobnego skoro wiedzą że są małe zyski. Tak więc nie ma co się przejmować ale racje masz , jest taka możliwość.

    W sumie zastanawiam się czy nie pobawić się w jakiegoś buffera, koniec końców tera można będzie grać na 2 kontach na 1 kompie więc coś by się przydało zrobić. Przyznam szczerze że bez buffów moja stara postka wysiadała ze wzgląd na brak kasy na eq. A że alpha to tu tych itemów będzie tyle co nic xd
    Tak btw, czym lub kim była ta postać skeder że tyle gadania ;p? Domyślam się że sk ale co niby wyróżnia go na tle innych sk ;p?

    Dokładnie, tych 4 skilli chyba nawet nie maxowałem a w pvp brakowało tego ccka gdy prawie każda klasa grywalna go miała. W pve jak ktoś go umiał dobrze zbudować to był niezastąpiony.

    what 900kkk are u stupid or what xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


    Why? I just don't remeber how large was limit 1kkk or 1kkkk but the cost of dogi was near the limit of zeni. On s1 everything was overpriced.