Posts by Chlodniak

    Nie ma co się przejmować na zapas, jeśli ktoś rzeczywiście upadnie na głowę i przeciąży serwer to ludzie wbiją najpierw na forum by wyjaśnić sprawę. Najpewniej tydzień po takiej akcji zostaną podjęte kroki by zapobiec w przyszłości takim sytuacją. Mimo to nie ma 100% sposobu na DDoS, chyba że o czymś nie wiem. Chmura na pewno jest pomocna.

    No tak bo to naprawde jest proste ;D Wystarczy 20 zl za subskrypcje na program i lagujemy :D


    Z tego co kojarzę to jaszczurki drożej ceniły dostęp do swojego DDoSa, tak czy owak jeśli nie szkoda ci kasy na utrudnianie życia bez powodu ;p Nie ma sensu się tym tera przejmować, serwer wychodzi w wakacje. Do tego czasu niech pracują nad serwerem a jak wyjdzie oficjalnie to się go zabezpieczy. Nóż, widelec jeśli cię to tak gryzie to zapytaj po ang na chacie, zazwyczaj odpowiada.

    Chlodniak, to widze ze bardzo malo wiesz ;) Goscia ktory robi ataki bardzo trudno jest wykryc gdy ma zmienne ip wiec moze robic co mu sie zywnie podoba . Bardzo popularne w srodowisku CS'a, lecz takze moze zrobic to kazdy (nawet ja) wpisujac glupie tak naprawde rzeczy, IP na ktorym jest server, cala serverownie wywalic jak mi sie tylko podoba :|. Co z tego ze jest to nielegalne? Trawa tez jest nie legalna i robi sobie ktos cos z tego? Wiec zastanow sie :). Komu sie bedzie chcialo? Kazdemu kto ma na to ochote i mozliwosci :) Nie obciaza to wgl kompa kolesia ktory przesyla ddosy, ani neta, musi miec tylko kompa wlaczonego :p


    To zastanawiam się po co ty tu w ogóle jesteś skoro to takie banalne? Idź za DDoSuj świat, w końcu potrzebne to jak nie wiem. Na pewno ktoś kto czeka na dbo od 1,5 roku będzie się bawił w przeciążanie jedynego serwera robionego z myślą dla niego (gracza). Litości.

    Nie wiem na co się nastawiasz to tylko alpha, zapewne na 1 - 7 dni. Druga sprawa to fakt że developerzy nie są polakami więc nikt ci nie odpowie na to w tym języku. Poza tym za bardzo srasz żarem ;) , ataki przeciążające serwery są nie legalne i nikt nie będzie się trudził bez powodu by zawiesić server który i tak do wakacji będzie niezoptymalizowany.

    It's just alpha , i calmed down and wait for summer and realise of dbog. I guess I won't be able to do much in alpha. Anyways I wish that this alfa start before february. If in then I won't be able to play since shut down internet for a month -.-

    You should be happy despite(I'am proud that I remeber that word xD) that this game shoudn't be able to play anymore, yet u will get the chance to play again beceuse of their's hard work.

    Nie znałem się na cenach ale paczyłem co ile mniej więcej warte. Zazwyczaj jak czegoś chciałem się pozbyć to obniżałem o 4% ceny za najtańszy odpowiednik.

    Nigdy nie miałem zbyt dużo kasy (może kolo 300kk), ale nie trudno się nie zgodzić że ludzie potrafili ustawiać dziwne ceny. Z drugiej strony to społeczność umawia się co ile jest warte w danym momencie, jeśli ktoś uważał to za potrzebne i warte to brał a jak ktoś pajacował no to cóż, tracił tylko kase na wystawienie.

    I wonder how it will look: Big problems, lags, bugs( orginal had enough so i don't care this much ;d) or maybe cool game to play. Anyways I'm looking for it.

    No właśnie większość. Ja w sumie zapomniałem o tym przy wyborze i zacząłem na s1 i później już szkoda było mi się wynosić. Na s1 znam 2 gildie polskie i liczę na cud że może kogoś znam i jest tutaj ;d

    Myślałem że razem z postępem DboG będzie tu aktywniej a tu przeciwnie. Z drugiej strony brakuje tematu do rozmowy ale w sumie ja mam pytanie. Grał ktoś na tw s 1?