Posts by kondi80

    Is this possible to do buff buu? I mean this form from absorb kaioshin. That form looks dope and I wondering if this is possible to change regular fat majin with this one.

    Is there a chance to add something like TV to watch budo finals. I mean like it was in anime when cell tournament was transmited on big TV. I wonder if something like this can happen in the future.

    Nazwa postaci: DOOOODGE
    Klasa postaci: Namek Warrior, będzie DK (robie od nowa bo przejechałem się na 30 lvl po wbiciu masterki na resecie skilli)
    W jakich godzinach grasz: 14-24 coś w tym przedziale

    Siemka, grałem tutaj w lipcu/sierpniu ale, że w grze było dużo bugów i tłumaczenie marne(pewnie dalej jest dużo bugów) to zdecydowałem trochę odczekać i wrócić za jakiś czas. No i właśnie mi się przypomniało :P Niestety pozapominałem już co i jak się robiło chociaż i tak pewnie wielu rzeczy dalej nie wiedziałem. Z tego co widzę mam nameka na 24 lvl bodajże idącego pod tanka. TS3 jest więc pogadać można. Nick w grze Bruls więc jak by komuś się chciało trochę poinstruować nubka to śmiało niech pisze tutaj bądź w grze.

    My favourite is tenshinhan. His kikoho was amazing especially vs second form cell. That was priceless and I want so badly him to get power up in DBS but no1 cares about earthlings :/ My second fav is piccolo cuz of his awesome outfit and character. I mean piccolo from DB, DBZ not DBS cuz they made him a nanny. I hope he won't disapear like gohan did, in martial arts ofcourse.

    Cześć, jestem nowy w tej grze i chciałbym się dowiedzieć jak dobrze wykorzystywać to RP. O ile dobrze zrozumiałem to RP ładuje się kiedy otrzymujemy obrażenia i służy to do power upowania skili. Jeżeli coś pogmatwałem to proszę mnie poprawić. Chciałbym wiedzieć czy na niskich levelach to RP jest przydatne. Czytałem po angielsku ale strasznie skomplikowane mi się wydawało. Byłbym wdzięczny jakby ktoś krótkie streszczenie mi napisał albo poratował jakimś linkiem z dobrze wytłumaczonym.