Posts by Maven

    W związku z tym, że już jutro rozpocznie się Dojo War, a potrzebujemy 30 osob, aby wziąć w nim udział, zwracam się do wszystkich chętnych do wspólnej zabawy, szczególnie do innych klanów jak BloodySaiyan, WioskaLordów, WojownicySmoka, Avengers. Inne klany hiszpańsko czy angielsko jezyczne potrafią się dogadać w tej kwestii, aby powalczyć o Dojo, mam nadzieje, że i nam się uda. Tak więc wychodzę z inicjatywą, aby połączyć siły i założyć jakiś klan w którym wszyscy się zbierzemy załóżmy ZFighters bo jest bardzo rozpoznawalny wśród wielu graczy o ile jakiś z liderów Zfightersów się na to zgodzi (jeżeli nadal gra), jeżeli nie w tę stronę to stwórzymy coś wspólnie. W każdym klanie gra aktywnie średnio po 3-5 osób i nic "solo" nie zrobimy. Rozumiem, że ktoś chce być liderem swojej gildii ale co to za sens jak jest taka niska aktywność, proponuję swoje aspiracje odłożyć na przyszłość i dla wspólnego dobra dołączyć do reszty. Aby było fair proponuję każdemu liderowi powyższych klanów vice lidera we wspólnym klanie, lider kto tam chce , nie jara mnie to, liczy się tylko dobra zabawa. Dołączyłem do jednej z większych gildii na serwerze, ale nie jest to zbyt duża przyjemność zdobyć Dojo z hiszpanami, tylko z Polakami. Dla przykładu u nich aktywność wynosi średnio 50 osób online dziennie. Tak więc widzicie, że nie mamy szans grając w 5 osób na "4 kontach każda". Jeżeli macie lepsze pomysły piszcie. Pozdrawiam Zuzia/Uzdrowiciel.



    A teraz krótko szczegóły co do samego Dojo War'a:

    • pierwsza drużyna, która zdobędzie 500 pkt wygrywa
    • pkt przyznawane są za opieczętowanie smoczych posągów
    • pkt nie są przyznawane za zabijanie przeciwników
    • limit czasu Dojo Wara równa się 60 min
    • jeżeli w trakcie 60 min żadna drużyna nie osiągnie 500 pkt, wygrywa ta która ma ich więcej

    Filmik prezentujący przykładowy Dojo War:



    yep that's so bad update, better do less dmg to more fun than more dmg, non sense my friends.. i heard dmg ll be increased to 15%, not 150%, i guess Dan just put one ZERO too much to this calculate, hope that thing ll be changed!

    Build jest w miarę ok, kwestia aspektów kosmetycznych, na dzień dzisiejszy polecam używanie takiego buildu: Turtle Hermit PVE. Co do drugiego pytania, instancja to pewna odrębna lokacja w grze, która stanowi jakieś wyzwanie, w której można zdobyć wyjątkowe nagrody, zmierzyć się z trudnymi przeciwnikami, jest to poprostu esencja gry. Na ten moment taką instancją stanowiącą wyzwanie jest CC Battle Dungeon, popularnie zwany CCBD, a wygląda to tak: CCBD 60-100 Only Bosses.

    Plasma nie jest raczej obiektem porządania na instancje, dla przyjemności czemu nie, ma ładnie animowane umiejętności. Na początek najlepiej grać klasą, na którą nie trzeba wydawać majątku, aby efektywnie farmić i łatwo dostać się do jakiegokolwiek party, czyli Turtle Hermit, Shadow Knight ( szczególnie polecam dla początkujących bo ciężko nim zaliczyć zgona i ma umiejętności obszarowe przydatne do farmienia oraz ma pewne miejsce w większości drużyn jako tank), lub jakiś majin buffer pokroju Grand Chef lub Ultima, ale Chef jest efektywniejszy w farmieniu i może coś potankować na instancjach czy zrobić całkiem ciekawy dmg w stosunku do Ultimy, która z reguły może jedynie usiąść na tłustym tyłku i przyglądać się co robią inni, gdyż jest bufferem defensywnyam, a Grand bardziej ofensywnym. Spotkałem już wielu graczy, którzy próbowali swoich sił grając na początku Fighterem, Poko, Karmą i w większości zakończyli swoją przygodę na 60-65 lv bo gra stawała się udręką jak trzeba było grindować kilka poziomów. Decyzja należy do cb. Może ktoś Cię bardziej przekona do innej klasy, podałem tylko propozycje bazując na doświadczeniu widząc wiele osób starających się osiągnać 70 lv różnymi postaciami.

    Owszem wszystkie postępy zostaną wymazane, jak wyjdzie Open Beta, aczkolwiek cash pointy które zakupisz na Pre-Open Beta zostaną zwrócone na Open Becie, dodam również, że jak ruszy Open Beta to na "oficjalnym" wydaniu nic nie przepadnie, chyba, że szanowny Daneos zmieni zdanie albo wyjdzie w trakcie Open Bety jakiś krytyczny Bug, po którym będzie zmuszony na "wipe", chwilowo została podana informacja, że wszystkie postępy z Open Bety przejdą na oficjalne wydanie. Pozdrawiam.

    Najlepsza postać do zarabiania kasy to Turtle Hermit. Chwilowo speed kuleje, więc nie przywiązuj do tego uwagi, jeżeli chcesz jakąś postać pod party ccbd to zrób dende-healer, sk-tank ewentualnie buffera ultime, bo na te postacie nie trzeba wydawać tak astronomicznych pieniędzy jak na Turtla czy Fightera. Pozdrawiam.

    Nie pierwszy raz i nie ostatni w końcu to test serwer. Nie wiem czy zostałeś poinformowany, ale za jakiś czas, mam nadzieję, że krócej niż pół roku wszystkie twoje postępy zostaną usunięte i co wtedy? Już widzę dziesiątki teamtów z płaczem na forum. Poprostu serwer został przywrócony do ostatniej wersji kopii zapasowej po wykrytych problemach z logowaniem.