Posts by Maven

    Jeżeli relog nie pomógł to wystąpił bug, który może naprawić jedynie Daneos. W tym celu rozpocznij ticket w help desk'u o tutaj -> klik
    Podaj tam nazwę Twojego konta (account name), nazwę postaci (character name), której dotyczy problem oraz opisz krótko problem używając języka angielskiego, np. "lost passive skills after reset skills with skill reset book". Od siebie mogę dodać, że system działa całkiem sprawnie bo po 24 godzinach w moim przypadku zostało odblokowane konto po omyłkowym banie.

    probowalem kilkukrotnie nic nie dziala

    I am a person who is playing without any bots, 3rd programms or buggs. One of the most honest and helpful player got banned, oh wait re u kidding me or what? It's a joke? I am waiting for any prove of my punishment. I am 100% sure i didn't do anything incorrect to the rules od DBOG. Show me any evidence ve u banned my account. As i said i am waiting for response and PROVES I do something BAD. If u re going to ban honest ppl for free then BIG 5 for the ppl re doing that things, bad way for the players. And ofc i want to get back money i spent to buy cash points if u won't show me any prove. It is just farewell topic cus I am disappointed by what you did to me.


    To all my friends:
    I won't play anymore this game if someone is going to ban my account without any reason, sorry. Thanks for the play together so many times.
    Take care, yours Zuzia .


    forum.dboglobal.to/wsc/index.php?attachment/8758/

    Witam, jestem Sylwek, jeden z liderów klanu Paranienormalni. W związku z tym, że w końcu coś się ruszyło do przodu z naszym ukochanym DBOG i Daneos naprawia kolejne bugi w coraz to szybszym tempie, jest to odpowiednia pora, aby powrócić do gry. Z nowym początkiem przydałoby się trochę odświeżyć kilka aspektów. Ogłaszam wszem wobec konkurs na nową nazwę dla klanu oraz nowe logo. Swoje propozycje zgłaszajcie pod tym postem lub na naszym fanpage'u na facebooku: www.facebook.com/paranienormalnidbog/ . Chwilowo bez ram czasowych. Czas, start!


    1) Nagroda za najciekawszą nazwę klanu : 100 CP


    Przypominam również warunki poprawnego tworzenia nazwy klanu:

    • nazwa klanu może składać się minimalnie z 2, a maksymalnie z 16 znaków
    • bez znaków interpunkcyjnych (. , - ..)
    • bez polskich znaków ( ć, ś, ź ..)


    2) Nagroda za najciekawsze logo: 100 CP


    Emblemat tworzymy za pomocą kreatora dostępnego na oficjalnej stronie dboglobal.to w zakładce tools -> tutaj
    oraz zapisujemy postępy naszej pracy klikając na przycisk "Emblem Link", aby wygenerować link do naszego loga lub klikamy ppm myszy na emblemacie i wybieramy opcję "Zapisz obraz jako..", aby zapisać w postaci pliku graficznego na dysku twardym komputera.



    forum.dboglobal.to/wsc/index.php?attachment/8749/


    Pozdrawiam, MAVEN .

    Jeżeli nie zauważyłeś to nie grałem od 3 miesięcy. Nie ma to jak snuc oskarżenia bez dowodów. Nie wnikam w to komu dawałeś passy i czy nie masz syfa na kompie bo to już powinieneś ustalic sam. Nie wiem czy pamiętasz, ale ja z reguły dzieliłem się z innymi i pomagałem nowym graczom, którzy dołączali do klanu. jeżeli myślisz, że kasa ma dla mnie jakieś znaczenie, szczególnie mając na uwadze nieuchronny wipe to jesteś w olbrzymim błędzie. Ze względu, że byłeś współzałożycielem U7F i trochę razem pograliśmy, jeżeli będziesz miał ochotę napisz do mnie pw to dam Ci dane do nowego serwera ts'a który jutro postawie, wejdziesz, pogadamy i chętnie Ci pomogę, straciłeś "200 kk" ? Jeżeli będziesz regularnie grał to nie ma problemu, odstąpię Ci nawet 300. W poniedziałek wracamy z całą ekipą do gry, zapraszam Bestyjkę. Pozdrawiam.

    Gratki zuzka za ojebanie mnie z 200kk tak się trząsłeś na te pare kostiumów , Przypuszczam że dalej napierdalasz i masz jakies swoje gildie wiec uważajcie z kim gracie w gildi
    bo "Zuzia" Czy tam inne jego postacie z transowym nickiem , potrafia was ojebac z itemu bo gra jednak jest celem ważniejszym niz zycie i trzeba opierdalac


    Pozdrawiam cię leszczu.

    Jestem jednym z założycieli U7Fighters, klan podzielił się na 2 podklany tj. Paranienormalni orazu U7Fighters. Niestety z powodu bardzo monotonnej gry i nikłych postępów przez Daneosa postanowiliśmy zrobic sobię przerwę, ale mam dobrą nowinę, od 1 maja ewentualnie po weekendzie majowym, powracamy z całą ekipą, więc jak ktoś jest chętny pograć w miłym towarzystwie, porozmawiać na tsie czy poprostu nauczyć się czegoś od bardziej doświadczonych graczy to jest to miejsce dla niego. Od tego roku nowość, będziemy prowadzić transmisje na żywo z gry na Twichu. Pozdrawiam serdecznie :)

    Bardzo podobny wątek masz niżej.. Ale dłonie mi nie odpadną, więc napisze jeszcze raz. Grę odpala się tylko i wyłacznie (po ostatnich zmianach) przez Launcher, a nie DBOG.exe. Po odpaleniu Launcher sprawdza czy nie zostały wprowadzone aktualizacje, jeżeli zostały dodane to pobiera, jeżeli występują problemy z pobraniem aktualizacji, czy też zaktualizowania wersji Launchera np. antywirus blokuje, usuwa pliki exe lub brakuje Ci bibliotek (frameworki) to możesz pobrać ostatnią wersję Launchera stąd i po pobraniu podmienić ten plik z plikiem w głównym folderze Dragon Ball Online: Global tj. w miejscu gdzie zainstalowałeś/wypakowałeś grę. Opdalasz nowy Launcher i grasz.

    Nie wiem jaki Ty masz problem, kolega wyżej podał link do tematu z którego można pobrac aktualny launcher.. ale co tam.. Pobierasz, podmieniasz w głównym folderze z grą i wszystko gra. Jeżeli nadal nie ogarniesz tej czynności to napisz prywatną wiadomosc do @Daneos , oferuje on zdalną pomoc, przez teamviever.

    Anyway it is not difficult to write a short note, sad is that people change their plans to take part in the event. I know it's pre-open beta but if I'd been the Developer I'd inform players about such things. Peace!

    As tittle said want to buy 280 CP - Equipment Box [30x]

    I guess a fair offer is around 160 kk

    Thanks!



    Already bought. Theard Closed.