Posts by Maven

    Jest juz U&, czemu sie nie polaczyc tylko dzielic

    Widzę nie wiesz wszystkiego, a więc wyjaśnię. Po 1 to ja założyłem U7Fighters, ale ze względu na niechęć użytkowników do używania ts'a przekazałem gildię w inne ręce i założyłem nową jedynie dla osób korzystających z ts'a. To jest gra multiplayer i kontakt głosowy jak w każdej innej grze tego typu jest wymagany. Załóżmy robimy instancje, healer odpierdziela maniane i co mam co chwilę pisać do kogoś, żeby uleczył daną osobę czy rzucił buffa? Dla mnie granie w gry tego typu bez ts'a to jakieś nieporozumienie. Klan został założony po to, aby wyszukać te perełki z których zostanie złożony team na udki itd. oraz, aby w miłej atmosferze spędzać kolejne dni podczas gry. Nie potrzebujemy sztucznego tłoku. Prosta definicja, korzystasz z ts'a i chcesz być częścią drużyny to zapraszamy w nasze szeregi, kładziesz lachę na komunikację głosową i grasz "solo" to wybierz kierunek U7Fighters.

    Yeah, stuns should be nerfed. If u lure some mobs with this ability u can't move till die, same in pvp who use first stun he's the winner of the fight. Really its soooo sux.

    Po głębszych przemyśleniach też jestem zdania, że nazewnictwo ras i klas powinno zostać w języku angielskim, nie jestem pewny co do reszty aspektów np. lokacje i nazwy mobów, akurat to chyba powinno być spolszczone jeżeli opisy zadań będą po polsku, ciężka sprawa. Najlepiej jakby ktoś utworzył sondę i wszyscy byśmy oddali nasze głosy na odpowiednio sformułowane zagadnienia.

    Na co wam spolszczenie? Jak wy zamierzacie komunikować się z resztą DBO:G? Nazwy itemów przy sprzedawaniu? Będziecie znać ich odpowiedniki dokładne? Nie wmówcie mi, że kuje Was w oczy "Fighter" czy "Dark Warrior" po angielsku. Tłumaczyć menu itd. nie ma sensu bo po co, aż tak dużo tego nie ma, no i chyba każdy rozumie. Jedyny sens to jest tłumaczyć questy, żeby zrozumieć fabułę, ale i tak 90% społeczeństwa pomija, żeby napierdzielać level jak najszybciej.
    Przy sprzedaży przedmiotów, pisaniu o skillach z obcokrajowcem i tak będzie się używać nazw angielskich. Spolszczenie tylko to będzie komplikować. Jeśli macie zapał to proszę bardzo ale dla mnie to raczej strata czasu.

    Nikt Ci nie każe grać na spolszczeniu, jeżeli Ci się nie podoba możesz grać w języku angielskim lub nawet koreańskim. Jest wielu graczy, pewnie większa połowa w wieku nieprzekraczającym 16 lat i nie rozumieją angielskiego, więc jest to wielki podziw dla @Czarpos, że w ogóle się za to zabrał bo robi to za darmo. A co to za problem sprzedać przedmiot? Podajesz statystyki np. Pants CON 25 i każdy zrozumie. Zresztą z reguły gra się z graczami własnej narodowości. Za przykład podam Diablo 3, tam nawet nazwy mobów są spolszczone i nikt nie płacze, że ma problem z komunikacją.

    Gdy próbuje użyć tego skila moja postać przestaje się poruszać i nie mogę nic robić. Wie ktoś może jeszcze jak zresetować skille po 32 lvl?

    HTB skill jest zbugowany, a skille możesz zresetować za darmo jednorazowo na każdej postaci po osiągnięciu 31 lvla (poniżej 31 lvla nie ma problemu) jeżeli nie wybrałeś master classy w innym przypadku możesz użyć książki do resetowania skilli tak jak wspomniał kolega wyżej, brązowa (cena od 200k do 500k) do usuwania pojedynczych punktów SP lub zielona do zrestartowania wszystkich skilli (cena ok 30 kk). Pozdrawiam.

    Okej XD Nie wiem co było problemem ale wyłączyłem i włączyłem grę, a postać już leciała XD

    Czasami występuje bug, że nie można używać skilli, latać, przglądac maila etc, wtedy tylko rlg pomaga :)

    crit rate chance: the chance to inflict more damage with skills or auto attack


    Crit damage: inflict more damage when you actually land a crit


    Both of these functions dont work in the pre open beta currently at this time.

    Re u pretty sure crit dmg dosn't work with auto attack? I tested it and that's working. Just check it.

    That game already is easy enough. Tickets +12? Players 12 years old just cry cus is too hard? I hate that difficulty level is all time nerfed in all games for casual customers. Its why i quit playing Diablo 3 cus too easy right now.. Don't do it, please.