Posts by cebula23

    To nie był rage quit, przecież napisałeś że mam grać solo jak to inaczej miałem odebrać ? :D piastując jakieś stanowisko należy zachowywać się adekwatnie a z tego co wiem nie jesteś na stanowisku gildyjnego chama :thumbup:


    Maven też cię lubię oraz resztę załogi i się nie obrażam tylko nie mogę pojąć jak admin może tak się zachowywać, nawet nowy admin :/
    Z tego co pamiętam nowi adepci przed przystąpieniem do gildi mieli wbijać na rozmowę na ts żeby nie było przypadkowych ludzi w gildi, no i "admin" powinien tego pilnować czy on wchodzi na ts, czy gra, jak się zachowuje itp ale to nie leży w mojej kompetencji wyznaczanie ich kompetencji :D admin nie jest tylko od "Invite to guild" :D i nie odbieraj tego jako atak bo cię lubię :)


    taki fajny cytat do tego :D

    jak będzie beta ludzie wrócą ;) teraz po każdej aktualizacji serwer pada na kilka godzin, lepiej nie grać niż się męczyć i denerwować ;)


    jak dostane wypłate za to tłumaczenie, to spoko mogę tłumaczyć ;)
    btw to koło pędzla mi lata czy będzie język pl w grze


    te 8 000 linijek mógłbyś przetłumaczyć i oddać już gui, komunikaty z gry i help do użytku bo domyślam się ze 120k to qesty są, a questy nawet dobrze na angielski nie są przetłumaczone :D

    dlaczego od razu nie napiszesz że sa zrobione po polsku teksty w grze i w helpie? jak długo masz tłumaczyć te 30% ? ile juz masz i kiedy aktualizacja ?