Posts by Kurisu

    Cześć.

    Gra ktoś jeszcze w tego dragon balla? Moja znajoma ostatnio podpatrzyła sobie gdzieś te gre i ciągle mi gada o klanie, bo chciałaby z kimś pograć. Zrobi ktos cos, zeby dala mi spokoj juz z tym? Jej nick w grze to chyba OlaSaiyanka czy jakos tak.

    Nie pierwszy raz i nie ostatni w końcu to test serwer. Nie wiem czy zostałeś poinformowany, ale za jakiś czas, mam nadzieję, że krócej niż pół roku wszystkie twoje postępy zostaną usunięte i co wtedy? Już widzę dziesiątki teamtów z płaczem na forum. Poprostu serwer został przywrócony do ostatniej wersji kopii zapasowej po wykrytych problemach z logowaniem.

    Mam tego świadomość, że kiedyś nastąpi hype, ale nie jestem tym przerażony bo pewnie i tak skończę swoją grę zanim zastąpi reset xd

    Dzień dobry,


    Po ostatniej aktualizacji pojawił się u mnie pewien problem, a mianowicie taki, że wywaliło mi z quest listy większość questów, które właśnie wykonywałem bądź były gotowe do oddania u NPC.
    Następnie po wróceniu do Kokkary zauważyłem, że pojawiły się na mapie questy, które wykonałem już o wiele wcześniej i które mogę zrobić na nowo. Poniżej dwa załączniki przedstawiające sytuację:


    https://zapodaj.net/01a3fb76d2f62.jpg.html
    https://zapodaj.net/c89e6938d5dff.jpg.html


    Co prawda nie pojawiły się wszystkie questy, ale większość jest do wykonania na nowo. Na innych mapach, np. Korin Forest, sytuacja jest ta sama.
    Chciałem mieć zrobione wszystkie questy, jakie się da no i dupa, trzeba od nowa...
    No i gdzie pojawiły się moje questy? Przed aktualizacją miałem ich około 10 na liście.
    Plus na koniec dodam, że czasami, kiedy odwiedzam niektóre miejsca lub kiedy zaloguję się pojawiają mi się czasami jakieś komunikaty, które są dla mnie niezrozumiałe.


    I to chyba wszystko. Ewentualnie dodam jeszcze coś później w komentarzu, jeśli o czymś zapomniałem. Jest ktoś w stanie pomóc z tym?

    Witam,a ja jestem za wielkim nie, bo wiem że to nie wyjdzie, kilkakrotnie był przerabiany ten temat i zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał mieć własną gildie, lepiej pozostać przy tym co się ma i po prostu się dogadać, uzupełniać, pomagać jako inne gildie i wiadomo nie naskakiwać na siebie i to by wystarczyło a nie jakieś łączenie w jedną wielką gildię.

    A jeżeli większość poszłaby na taką propozycję? Wiadomo każdemu dogodzić się jednak nie da, ale ci, którzy chcieli mieć własne gildie zawsze można dać szansę wykazać się jako junior itp. Możliwości jest kilka, a jeżeli ktoś bardzo chce, to da się zrobić :)

    Witam serdecznie,
    Otóż mam pytanie i nie do końca potrafię to pojąć - dlaczego Polacy są tak rozdzieleni na tyle różnych gildii?
    Czyż nie lepiej byłoby stworzyć jedno, wielkie miejsce dla nas wszystkich, abyśmy wszyscy razem trzymali się razem w kupie?
    Nie rozumiem po co rozdzielać się na tyle stron, a w dodatku widzę coraz więcej polskich, reaktywujących się gildii.


    Co o tym myślicie? Czy wy nigdy nie zastanawialiście się nad tym kiedyś? Chcielibyście połączyć wspólnie Siły, ABY stworzyć jedno, wspólne miejsce dla nas wszystkich?
    A jeśli nie - to dlaczego? Chciałbym poznać argumenty za, oraz sprzeciw - każdego, kto widzi ten wątek.


    Pozdrawiam i miłego dnia. :P:thumbsup:

    Dziwna sytuacja... O.o


    Może poczekaj trochę? Daj im czas na podjęcie działań, może są zajęci teraz.


    Próbowałeś jeszcze zresetować skille u skill mastera? Przecież to niemożliwe, żeby popsuło się na amen.

    No to może ja zacznę.


    Nie mam w sumie niczego ciekawego, ale na początek chyba się nada. Tutaj wymyślone przeze mnie logo z emblematem żółwia:


    emblem.php?logo=234&border=115&lr=0&lg=0&lb=0&rr=0&rg=0&rb=0&br=255&bg=102&bb=0


    A pomysł na nazwę może... SzkolaZolwia ? WojownicyZolwia albo coś innego, lepszego kojarzącego się z Genialnym Żółwiem :P


    Ogólny zamysł jest taki, ponieważ większość graczy, którzy nabili tych tokenów biega właśnie z dogi z emblematem żółwia i cała gildia mogłaby być też w ten prosty sposób ubrana bez konieczności kupowania gildyjnego dogi, które jest szare i brzydkie (jedynie z oryginalnym widniejącym emblematem na plecach). I oczywiście tutaj mowa też o tych, na których to stać.


    I to chyba tyle ode mnie, pozdrawiam. :)


    Edit: Tutaj jeszcze link do emblematu w razie czego:
    http://tools.dboglobal.to/dbo_emblem_creator/emblem.php?logo=234&border=115&lr=0&lg=0&lb=0&rr=0&rg=0&rb=0&br=255&bg=102&bb=0

    To samo pytanie.
    Czy gildia jeszcze istnieje? Bądź są jeszcze jakieś aktywne POLSKIE gildie?
    Szukam jakiejś fajnej grupki, żeby wspólnie pograć dla przyjemności, lecz moje poszukiwania są daremne.



    Nick: KurisuYoung
    Lvl: 53
    Klasa: Martial Sword