Posts by Frush

    Quoted from "Frush"




    Ogony !!!! Fajnie jakby ludzie posiadali ogonki :D Niby nie są to do końca Sayianie ale płynie w nich ich krew więc powinny być xD


    Wystarczy dodać do dogi, albo dodać nowe accesory item w miejsce skrzydeł/skorupy.


    No więc właśnie, tylko tyle zrobić a na pewno wszystkich by to ucieszyło :)

    Rzucił szkołe? Serio? To co, starzy go utrzymują? Bo raczej pracy nie ma :-) Ale w sumie ma jakąś smykałke dotego. Widać ,że się stara i chce.

    Ten cały Daneos to po jakiejś informatycznej szkole jest ? Czy interesuje się i ogarnia temat programowania, itp, itd? Tak sie tylko pytam, jakby ktoś wiedział

    Ja ogòlnie jako 1 postać zrobię chyba Dendiego, albo jeszcze zastanawiam się nad Ultimą. Ale pewnie wyjdzie na to że zagram Turtle który był 1 postacią jaką zrobiłem w DBO. Jestem człowiekiem cholernie niezdecydowanym i zawsze wybór klasy stwarza mi więcej trudności niż samo granie. :D

    Kurcze Panowie, szczerze powiedziawszy ja już o wielkim "DBO" jednym MMO które zatrzymało mnie na tak długo i nigdy się nie nudziło jakoś, chodź nigdy nie wbiłem maxa heh (jakoś tak wyszło xD), zapomniałem dawno temu, przestałem obserwować wiadomości, newsy jak zwać tak zwać o serwerach prywatnych, porzuciłem nadzieję że jeszcze zagram w tą nie najlepszych lotów grę ale jakże klimatyczną... Jedynie wchodziłem na dbmmo.net czasami, ale wczoraj wbiłem na forum no i ujrzałem temacik "Postęp DBO Global", wchodzę, czytam, ocieram oczy ze wzruszenia(no może nie aż tak) no i świeczka nadziei kolejny raz zaczyna się palić... Bardzo się ucieszyłem że może jednak są szanse na to abyśmy jeszcze pograli w Dragon Ball Online. Trzymam kciuki za Daneosa i jego ekipe, i licze na jak najszybsze efekty ich ciężkiej pracy.