Posts by Kisame

    Personally, I think XV2 is the best DBZ game. FighterZ is great, but after ~8 hours casuals have nothing to do. If someone is not a fan of fighting games and is a fan of the franchise, will have a great time during Story, but that's it. Xenoverse 2 is a fulfillment of children's dreams to enter this world and kick butts :D

    Hej,


    jestem tu nowa i zastanawiam się czy warto pograć. Znalazłam tę grę tutaj i od razu się zakochałam :D Ale! Spotkałam się z opiniami, że bardzo często są lagi, crashe no i że postępy zostaną usunięte kiedy oficjalnie wyjdzie beta. Tzn z tym ostatnim nie mam problemu, bo już zaczynałam w innych mmo od nowa po kilku miesiącach gry (Runes of Magic) i też było super :).


    Przede wszystkim chciałabym zapytać jak dużo osób w to gra? A przy tym jak dużo polaków? W innych mmo zazwyczaj grałam healem, czy tutaj heal ma pod górkę? Np. jak sobie radzi solo, jakie jest zapotrzebowanie na instancjach?


    Z góry dzięki za odpowiedzi :) Pozdrawiam

    Już od kilkulat polskie wersje mmo raczej znikają niż pojawiają się nowe. Lokalizacja mmo to kupa pracy i nie warto się w to bawić dla kilkudziesięciu a nawet kilkuset osób. Ja tam zawsze uważałam, że mmo to świetne miejsce do podciągnięcia się z angielskiego :)