Posts by MrMinister

    Hi everyone

    I got a big problem with hunt last dragon ball bc mobs not spawning with ball.

    I spend last 8h to find last dragon ball and mobs dont wanna spawn with it. Its possible rng is so bad or its bug ? I dont know what to do bc its starting to be annoying a little bit. Last 2 times i find normal and get 2 dragon buffs but now i started db hunt on 38 lvl and starting collect to get SSJ form. 6 balls i find very fast but at this moment i have 45lvl and cant find this last one. I should destroy all balls and start collecting again or its just sucking rng ?

    like in title ... i dont know where i can found thi scouter coupons or other stuff "(this what i need to exachange reward in event manager) . I got honey combs from event but dont know where i can get other items

    Przykro mi ale nie masz racji . To Ty zrobiłeś z siebie błazna . Powiedziałem , że 'prawdopodobnie z rl czy tam znajomych jeszcze z czasów HK czy TW' , a nie , że tak było na 100% .

    Co do discorda to z jednej strony racja gdyż podczas CC , dojo czy innych akcji można ustalić szybko jakiś plan i można w razie czego szybko zareagować ... ale nie każdy używa komunikatorów i po to też jest czat w grze ... zresztą ludzie którzy grali na TW czy HK wiedzieli jak grać i na co zwracać uwagę podczas dungów , dojo czy innych ... po prostu wiedzieli jakie ich postać ma zadanie i wykorzystywali to bardzo dobrze ... dlatego się zdziwiłem jak wywaliliście takich graczy tylko dlatego , że za dużo było danej klasy , a zostawiliście (po części) ludzi których postacie były offline przez kilka dni ...

    Co do pkt 4 i 5 ...co to w ogóle zmienia ? Jak oszukasz (załóżmy znajomego) na kasę czy inne dobra materialne to osoba poszkodowana przyjdzie do Ciebie za rok i się zapyta czy chcesz może od niej pożyczyć pieniądze czy coś innego jak gdyby nigdy nic , albo czy w ogóle będzie chciała z Tobą rozmawiać ? Przestań gadać o tym , że coś co się działo dawniej nie ma znaczenia , bo jak najbardziej ma i będzie miało w przyszłości ...

    Co do gildii to się nie dziwię , że upadła , bo jak się kogoś ma w dupie i traktuje jak śmiecia to prędzej czy później zostaniecie sami ... zresztą zapewne też były tego inne przyczyny jak samo Wasze zachowanie ... gra się za wolno rozwija/rozwijała no i nie oszukujmy się ... jest stara więc jeśli Daneos czegoś nie zrobi z tym , to i DBOG upadnie całkowicie , a będzie miał on ciężkie zadanie.


    Wracając do poprzedniego ... jeśli tamci gracze wrócą do tej gry , a Wy znowu stworzycie gildie , to jak myślisz ... ile osób z tamtych będzie chciało do Was wrócić ? Prawdopodobnie mało , a jeśli już wrócą to tylko po to , by znowu Was wykorzystać i uciec do innej gildii ... oko za oko i tak będzie w kółko ...

    Waris ... Ty się akurat nie powinieneś wypowiadać ... wraz ze swoją ekipą nie jesteście lepsi . Powiem wam moi drodzy dlaczego . Otóż w pre open becie został zamieszczony post od ekipy BloodySayans jak i jeszcze tam jakieś gildii w którym była mowa o rekrutacji do ich gildii ... no i teraz tak . Jak w pre open becie wszytko było ok (chociaż też nie do końca) tak już po resecie servera , twoja ekipa z toba na czele potraktowaliście ludzi jak ostatnie gówna .Wywaliliście z gildii chyba z 20 osób i to w dodatku aktywnych graczy ... Gościu który nas wszystkich zrekrutował (a z tego co mi ludzie wywaleni powiedzieli to było ich sporo) również wyleciał ... z jakiego powodu ? 'Za dużo turtli oraz brak dobrego eq i brak max lvl ' zresztą za to samo wyleciała reszta , bo jak dostaliśmy w wiadomościach 'chcemy się rozwijać' czy coś w tym stylu ... przypomnę jeszcze raz , że wszyscy dostali wiadomości na pocztę w nocy , gdzie wszyscy już spali lub jakoś z rana gdzie prawdopodobnie wielu z nas było (ja akurat byłem) w pracy lub szkole ... i teraz pytanie ... czemu nie daliście znać na czacie gildyjnym , że wprowadzacie 'wielkie zmiany' skoro wszyscy praktycznie dzień dnia byli online ??? Potraktowaliście nas wszystkich jak śmieci którym nie można pomóc z lvlowaniem tylko trzeba wywalić z gildii , bo 'nasza gildia chce się rozwijać' . Skoro robicie coś takiego to powinniście ludziom dać wcześniej znać , że tak to ma wyglądać i normalnie zakończyć 'współprace' ... chcoiaż to bardziej wyglądało tak , że wszyscy mieli być na zawołanie Warisa i kliki kiedy oni czegoś chcą ... ale jak już my czegoś potrzebowaliśmy to mieli wywalone ... z tego co pamiętam to widziałem was 2x ... raz na jakimś tmq no i oczywiście dojo którego tak zawzięcie musieliśmy bronić ... rozumiem ... gildia, to i potrzebuje jakiegoś miejsca i śladu po sobie ale co to za gildia która nie pomaga ludziom którzy się w niej znajdują ??? W pre open becie z tego co słyszałem to lataliście po tmq czy ud całym party ale kamyki zbieraliście już tylko dla swoich znajomych ... prawdopodobnie z rl czy tam znajomych jeszcze z czasów HK czy TW ... kilka osób odeszło właśnie za kolesiostwo , bo nie liczył się nowy gracz w gildii tylko trzeba było pompować wszystko w zanjomków , a później poleciały wywalenia za to , że ktoś jest słabszy od was ? ... nie rób sobie jaj Waris ... rozumiem , że ja poleciałem i kilka osób które np. siedziały tylko na pvp i korzystały z czatu gildyjnego po to , żeby się czegoś dowiedzieć więcej o grze , tak już nie jestem w stanie zrozumieć wywalenia gościa , który bez interesownie pomagał nam w lvlowaniu (i w sumie też on nam dostarczał wszystkich odpowiedzi związanych z tą grą , bo na was już po prostu nie można było liczyć) i bronił twojego ukochanego dojo nawet wtedy jak gra się zbugowała i siedział w nim sam do końca, bo my przez błąd gry nie mogliśmy się dostać do środka ... Proszę cie tylko o jedno ... jak już rekrutujesz ludzi i ogłaszasz to na forum to dodaj , że mają kilka tygodni , żeby zdobyć max lvl , prawie najlepsze eq i mają być na każde wasze zawołanie w zamian za nic ... totalnie za nic

    ps. mogliście chociaż się zapytać tych których wywaliliście czy by nie chcieli zrobić klasy którą potrzebujecie i wtedy usunąć z gildii pomagając tworzyć to czego tak bardzo chcieliście

    ps2 w miejscu '...' wstaw sobie jakieś przekleństwo