Posts by Estopus

    bine ai venit :D
    Ionel: Martial artist , Swordsman xD.
    nici eu nu am rabdare, asa ca mai joc din cand in cand pe Alpha , am level 6 sau 7.
    dar la beta o sa am 6 in prima zi :)).

    cati suntem , eu zic ca e de ajuns... nu am avut nici un prieten roman , defapt unul singur doar ca el nu juca.. a jucat o perioada foarte scurta... trebuia sa ma descurc pe cont propriu , :( a fost foarte naspa ... nu aveam cu cine impartasi din realizarile mele. decat cu fratele meu , care si el pricepea o iota din ce ii spuneam. cati suntem e de ajuns , o sa fim uniti si o sa ne ajutam la greu. :thumbsup:

    Pai nu prea ai cum sa rezolvi buguri fara playeri , adica e cea mai slow metoda de a rezolva buguri cu doar 3-4 oameni...
    Open beta cred ca va fi prin August.

    bineinteles ca muncesc , DboRevelations nici in faza de primele teste cu playeri nu sunt... noi suntem indata la beta , totusi dbo e inchis de prin 2013 si nu ma gandeam vreo data ca o sa fie alt server.. mi se parea imposibil , atata timp cat cineva munceste, ca noi sa putem juca , pentru mine nu mai conteaza cat dureaza... :D :thumbsup:

    Cu totii ne dorim asta , toti romanii de aici au spirit de echipa :)..
    dupa alpha open , vine beta closed si apoi open , deci o sa mai avem ceva de asteptat...

    Sall all romanilor , nu ma gandeam ca pe aici se afla vreun iubitor de dbo la fel ca mine , mi-a parut atat de rau cand s-a inchis vechiul dbo, iubesc tot ce tine de dragon ball , debia astept sa jucam cu totii :D
    Am o propunere, sa impartasim experienta noastra pe vechiul dbo, incep eu :
    Vechiul meu cont era un Martial artist de lvl 29 (nu am apucat fly quest-ul :)) ) jucam pe Tw.
    P.S: scuzati-ma daca am greseli , scriu foarte repede.