Posts by Kraksa

    Chcecie się kłócić to na PW .
    Jakoś mało mnie to interesuje .
    Co do serwera : Będę czekał ile będzie trzeba. Wielki szacunek dla ekipy,która robi ten projekt (bez krytykowania) "przeca" robią to z własnej woli i myślę,że nikt nie powinien płakać o cokolwiek.Są to dopiero Alpha Testy więc wiadomo,że wiele problemów jest i zapewne będzie . Nawet jeżeli dam radę pograć 1-10h będę zadowolony "przeca" bardziej chciałem jakoś ich wspomóc (chociażby głupim wyszukaniem błędów) aniżeli pograć (ale wiadomo co się skrywa w serduchu :D)
    Co do gildii wolę grać sam,aniżeli kłócić się jak w/w . Zanim będzie OB czy też Off wiele zapewne się zmieni,wiele ludzi wykruszy,wiele ludzi przybędzie .
    Więc wolę z czasem zebrać zgraną ekipę,która będzie wstanie bawić się ze sobą aniżeli miały by być jakieś spiny.

    Chętnie bym błędy wyłapał (w miarę możliwości),ale dopóki serwer będzie w fazie "checking" choćbym chciał nic nie zrobię :(
    Domyślam się,że skład DBO włożył dużo pracy w ten serwer,dlatego nie mam żadnego żalu .
    Trzeba czekać . Nick w grze : Kraksa
    Jak serwer włączą,na pewno wbije więc jakby ktoś chciał pograć wspólnie piszcie ^^

    Witam .
    Jest jeszcze jakiś "aktywny rodak" ?
    Co sądzicie o "Aplha" Testach ? Kto z was gra,kto z was ma jakieś błędy,w jakim kierunku idzie to wszystko ?
    Czy myślicie,że projekt ma jakieś szanse na przyszłość ?
    Liczę,że nie jestem tutaj sam .
    Pozdrawiam : )).