[Hebrew]How to grow up and second Class - מדריך מאוד מושקע לגדילה ועבודה 2 By Matan

• לפני הכל אני רוצה להגיד שאת המדריך הזה הכין Matan ואני תיקנתי שגיאות כתיב, זהו מדריך ישן מאוד אז כשיהיה אפשרות אני אוסיף מיקומים.

ברגע שאתם רמה 30 זה הזמן להתחיל
    תתחילו בלחסל קופסאות שנראות כך:

jmnejjnyyzjf.jpg

*יש אחת בין שני הגשרים בדרך למגדל של קורין ועוד אחת מסביב למגדל

אחרי שמחסלים קופסאות יוצא חפץ כזה:

ynjvumkbj4gz.jpg

לחצו על החפץ אחרי שאתם משיגים אותו והוא יביא לכם משימה ללכת לצ'יף של הכפר
    תמונה של הצ'יף שצריך להשלים את המשימה אצלו:

ykkknfz2zyyz.jpg

וליד הצ'יף יש עוד מישהו שנראה כך:

jgmzjyltmizy.jpg

והוא יתן לכם משימה ללכת לילדה שנראת כך:

tzgtdmnc1z0k.jpg

והיא תתן לכם משימה לחסל 10 מפלצות כאלה:

njzmjyrrydji.jpg

לאחר שהשלמתם את המשימה לכו אל הילדה להשלים אותה והיא תביא לכם עוד משימה ללכת לאיש הזה:

yzlujwzkl0tn.jpg

תשלימו את המשימה אצלו והוא יתן לכם עוד משימה הפעם ללכת לילדה שנמצאת מתחת למגדל של קורין:

mykzjrnthjmm.jpg

היא תשגר אותכם לפסגת המגדל של קורין
    תעלו את המדרגות ושם תראו את קורין שנראה כך:

yynw4gmwdmt5.jpg

עכשיו תשלימו את המשימה שהוא הביא לכם ויהיה לכם חפץ שנראה כך:

mhxgttjqmllz.jpg

כשאתם מוכנים עם כל הבאפים עם חיים מלאים לחצו עליו מקש ימני
    ואז 4 צורות של קורין ילחמו נגדכם אתם צריכים להרוג את כל הארבעה אבל עם קשה לכם יש שיטה שיצא עליכם כל פעם רק פעם אחת תעמדו מצד
    ימין של המגדל ותתקפו מרחוק אחד מהם ורק הוא יצא עליכם :thumbsup:
    תמונת מצב:

zzzmky5qmmtr.jpg

אחרי שתהרגו את כל 4 הצורות של קורין תוכלו להשלים את המשימה וכשתשלימו אותה תהפכו למבוגרים!!!

wwmxlujtymnn.jpg

עכשיו תבחרו עבודה 2 דברו עם קורין שוב וכשהוא ידבר אתכם תלחצו על האפשרות שלישית והוא יביא לכם במתנה אחד מתוך 2 נשקים לעבודה 2
    שימו :love: !!! אחרי שבחרתם עבודה 2 אי אפשר לבחור משהו אחר אז לבחור בקפידה רבה!!

jxkmydymmz2n.jpg

אחרי שבחרתם נשק קורין יתן לכם אותו לחצו עליו מקש ימני כדי לקבל ממנו את המשימה של עבודה 2

mlvmh4jgmmmz.jpg

עכשיו החלק המסובך, אם אתה בנאדם אתה צריך ללכת לאיזור של המג'ינים כדי להשלים את המשימה יהיה שם איקס
    אם אתה נאמק אתה צריך ללכת לאזור של הבני אדם
    ואם אתה מג'ין אתה צריך ללכת לאיזור של הנאמק

*שימו לב! לכל עבודה יהיה משימה אחרת חלקם קלים חלקם לא.
    משימה מתוך אחת המשימות:

1evwmyzm0tky.jpg

אחרי שמסיימים דברו עם הבנאדם שהביא אתכם לשם וזהו אתם עבודה 2 :thumbsup:
    עכשיו אתם יכולים לשים את הנשקים שהשגתם קודם
    בהצלחה!

kl3udhdzyjmm.jpg

• כרגע המשחק עוד לא שוחרר אחי אני מאוד מופתע שיש עוד ישראלים שמשחקים בזה אני אחד השחקנים הוותיקים ששיחקו אני הייתי JustDragon מנהל של הגילד הישראלי
    כרגע יש רק סרבר שנקרא Dev Server שהוא סרבקר רק למי שקנה Founder Pack
    שהוא מאפשר להם להיכנס לסרסבר הזה ושם הם מחפשים באגים שונים ומפרסמים אותם בפורום כדי ש Daneos
    יתקן אותם וישים אותם על הקבצים של הסרבר המקורי ככה שכשהוא יפתח יהיו כמה שפחות באגים ! :P

• The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!