problem z uruchomieniem gry

  • WItam, mam mały problem z włączeniem się gry . Wiem , że servery są off chwilowo , ale mimo tego powinno się coś pokazać.


    Problem polega na tym , że przy każdej próbie uruchomienia gry , wyskakuje jedynie białe okno i nic więcej sie nie dzieje. Widziałem gdzieś na forum już podobne tematu , ale u nich pokazały sie chociaż wybór channel.


    Link do ss'a probllemu ;/


    https://zapodaj.net/6306f949be609.jpg.html

  • WItam, mam mały problem z włączeniem się gry . Wiem , że servery są off chwilowo , ale mimo tego powinno się coś pokazać.


    Problem polega na tym , że przy każdej próbie uruchomienia gry , wyskakuje jedynie białe okno i nic więcej sie nie dzieje. Widziałem gdzieś na forum już podobne tematu , ale u nich pokazały sie chociaż wybór channel.

    U mnie to jest norma, po prostu trza to przeczekać. Najpierw mam biały ekran, pózniej klikam(pojawia się brak odpowiedzi), czekam dalej aż się załącza muzyczka i działa elegancko(a przynajmniej u mnie to tak bangla).

  • Jaki system? Ja na w10 miałem tak samo, kiedy z ciekawości uruchomiłem grę w trybie zgodności z w7 i jako administrator. Bez tych opcji wszystko jest w normie. Może pobaw się tym.

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!