Problem z misjami

  • Witam


    Problem polega na tym że posiadam postać na 33lvl, ale nie mam jak dalej wbić lvl prócz bicia mobów co wręcz graniczy z cudem bo mam do wbicia 140k expa. Aktualnie jestem w "Emerald Beach" , kilka zadań tu wykonałem oraz mam też dwa do zrobienia ale za cholerę nie wiem jak (prawdopodobnie jeszcze nie idzie ich zrobić). Z uwagi na to że nie działa mi zangielszczenie DBO (nie wiem dlaczego) nie mam pojęcia co mam dalej robić. Jedno zadanie jaki mi "wisi" w tej części mapy to "Great Bruce" . Pogadałem z NPC i na jego miejscu (na mapie) pojawił się ten charakterystyczny znaczek jakbym miał ubić jakiegoś bossa , który oczywiście się nie pojawia. Drugie zadanie dostałem z autem przy drodze. Muszę na niego kliknąć i coś tam zabrać , po zrobieniu tego wyskakuje komunikat "Unabailable right now" i tyle , nie zalicza. Żaden z innych NPC nie ma dla mnie zadań. Trzeci quest jest z robotami a dokładnie z Strange obstacle 0/6. Nie wiem co przy tym zrobić , zabijam je a i tak nie zalicza. Czwarty quest to jest na farmie z której to własnie idzie się na plażę , tam trzeba coś zrobić z jakimś płotkiem , tylko że zamiast łapki pojawia się na nim chmurka , klikam i nic się nie dzieje. Do końca lvl jak wspomniałem wyżej jest 140k expa , a żeby dostać questy w następnej lokacji potrzebuje 34 lvl. Może wy wiecie co mam dalej poczynić . Z góry dzięki za opowiedz.

  • Miałem taki sam problem ponieważ wiele misji na 33 i aż do 40 nie dziala. Misję o których mówisz nie działają między innymi z tym autem przy drodze i tym płotkiem na farmie. Jeśli nie będziesz miał misji może poszukaj w kokkarze może coś znajdziesz. Najgorsze jest expienie na mobach ale niestety czasami trzeba. Możesz znaleźć jeszcze poradnik gdzieś na forum jak dostać się do 2 części ruin HQ jeśli tego nie zrobiłeś bo tam jest ponad 60k XP albo nawet więcej:)

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!