witajcie opowie ktoś co i jak?

  • Witam jak w temacie, czy opowie mi ktoś co i jak z tą grą? to będzie moja pierwsza przygoda z DBO, i czy juz waiadomo +/- kiedy wystartuje server i czy bedzie darmowy itp.? jestem kompletnie zielony w tej tematyce wiec bylbym wdzieczny jakby ktos mi opisal co i jak. z góry dziekuje :)

  • Serwer na pewno będzie 4free, raz grałem w DBO i jakiegoś strasznie wysokiego lvla nie osiągnąłem i gra jest moim zdaniem trudna. Może była trudnością dlatego, iż były dostępne tylko azjatyckie serwery. Nie wiadomo kiedy serwer będzie gotowy, narazie jest w fazie alpha i w sierpniu będzie wychodzić beta. Alpha narazie zamknięta, ale polecam ci wejście na http://dbmmo.net/index.php jest to polska strona o świętej pamięci DBO. Tak odchodząc na momencik od tematu, jeżeli ktoś jeszcze tu zajrzy kto się lepiej zna na DBO to czy tez myśli, że gdyby DBO wypuściło ową gre na serwery EU i NA to by przetrwała ? W Brazylii jak i w Hiszpanii/Portugalii jest masa fanów DB.

  • ok dzieki wielkie na info. obczaje tą stronke, czyli jak na moją głowę wychodzi że bedzie podobne do wow'a, sądzę że jak już wystartuje to będzie to jedna z najlepszych gier mmo, a właśnie jak w DBO było z transformacjami? normalnie mozna było osiągać poziom ssj, ssj2, ssj 3 itp? jakie postacie były do wyboru itp?

  • DBO upadło w październiku 2013 roku. Wyłączono wtedy ostatni serwer. Człowiek może osiągnąć poziom jedynie SSJ, Majin Kid Buu, a Nameczanin Great Namek. Na stronie masz wszystko jasno opisane. Do wyboru są 3 rasy. Człowiek, nameczanin, majin. Każda z ras może iść pod albo walki w zwarciu albo dystansowe. I taka prośba. Nie idź na początek Human > Fighter > Nick: SONGOKU92PL. Proszę. Gracze bardziej zaawansowani cisną z takich beke. A jak już musisz iść na upartego w Humana to idź pod Turtla, bo moim zdaniem jest to najprzyjemniejsza do grania klasa dla człowieka. Są zwolennicy Crane'a, ale Super Kamehame ha i Giant Kamehame ha na których ta klasa jest budowana niszczą crane'a.

  • na początek skupie się na pve żeby ogarnać gre i nie nie wybieram takich nicków ;x myślałem nad majinem ale to wyjdzie w praniu ;d pewnie zrobie wiekszosc mozliwych postaci i poprostu sprawdze ktora mi się najwygodniej gra ;d jest jakiś lvl maksymalny czy cos takiego? czy mozna expic bez konca? i jak wygląda "drop"? czyli czy np. wypadaja jakieś bronie? (tak wiem to bezsensownie brzmi) ubranie itp.? i czy gra pve polega tylko na bieganiu i zabijaniu mobków czy tak jak w wow'ie są kilku osobowe "raidy" czy coś takiego?

  • Szczerze to sam nie wiem jak to będzie wyglądać na tym privie. Co do raidów to sam nie wiem. Nie pamiętam wszystkiego grałem w to około 4 lata temu xD Na pewno jest max lvl, ale nie wiem jaki to jest. Dropy - zależy od priva. Expienie raczej polega na lurowaniu mobków.

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!